Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşam Oyunu

Öncelikle Hepinize merhabalar. Bilim Kurgu türünde hayatta kalma konulu bir kitap yazmaya başladım. Şuanlık güzel gidiyor ve wattpad'de 10.bölümdeyim. Beğeneceğinize eminim.Eleştirilerinizi ve desteklerinizi bekliyorum.

Konu : 21 yaşındaki Jack , babasını küçükken kaybetmiş ve annesi kansere yakalanmıştır. Annesine tedavi sağlamak için uyuşturucu satarak para kazanmaya çalışır. Bunların yanı sıra bilgisayarda çok sevdiği online bir oyun vardır "Yaşam Oyunu" uzun zamandır bu oyunu oynuyordur ve oyunda dünya 12.sidir. Bir gün uyuşturucu satarken silahlı saldırıya uğrar ve uyandığında ona bir teklif yapılır ; Gerçek Yaşam Oyunu'na katılıp 10 Milyon dolar kazanmak mı yoksa sefil hayatına eskisi gibi devam edip annesinin hastalığını önleyemeden yaşamak mı?

https://www.wattpad.com/story/92858290-yaşam-oyunu

Son düzenleme:
Mike çocuğun babası için alkolik diyor ama esasında ölmüş. Çocuğa gelen görüntü geçmişe aitse sorun yok ama öyle değilse düzeltmen gerekir. Virgül konusunda da dikkat etsen iyi olur. Kelime virgül boşluk kelime şeklinde. Noktalarda da aynısı var.

Okudum hepsini. Başlarda daha bir ilgi çekici gibiydi sanki ama buradan sonra daha da ilgi çekici olabilir gibi. Akıcı devam edersen bakarım ben.

Son düzenleme:
Kurgu bir yerlerden tanıdık geldi ama çıkaramadım şu an. :hmm: akşam eve geçince bir okurum devamını.

Bu konu hakkında çok kurgu film yapıldı ordan tanıdık gelmiştir En basitinden Monster Rancer, Sword Art Online animeleri, çoğu klişe olan Holywood filmleri.

Eline sağlık yazmaya devam et. İlham perisi yanında olsun :fool:

Mike çocuğun babası için alkolik diyor ama esasında ölmüş. Çocuğa gelen görüntü geçmişe aitse sorun yok ama öyle değilse düzeltmen gerekir. Virgül konusunda da dikkat etsen iyi olur. Kelime virgül boşluk kelime şeklinde. Noktalarda da aynısı var.

Okudum hepsini. Başlarda daha bir ilgi çekici gibiydi sanki ama buradan sonra daha da ilgi çekici olabilir gibi. Akıcı devam edersen bakarım ben.
Oyş orayı tamamen unutmuşum :D eski taslakta çocuğun babası yaşıyordu ve alkolikti sonra bu çocuğa dahada dram gerek dedim değiştim ora kalmış eyw :D

Elimden geldiğince virgüllere dikkat ediyorum zaten şuan taslak halinde hala tam bitince bi dönüş yaparım hatta çıkarırsam yayın evi bile düzenleyebilir oraları :D

Buna benzer bir anime/manga vardı. Adı tam aklımda degil. Bombalarla falan oynanıyordu. Konuları benzer olmus biraz tabi icerigede bakmak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık