Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yaşadığınız Paranormal Olaylar

Bu Konuda Düşünceleriniz Neler?

• Paranormal olaylar gerçek olabilir.

Kullanılan: 27 17.2%
  • Paranormal olaylar gerçektir.

Kullanılan: 23 14.6%
  • Hayır hiçbiri gerçek değil.

Kullanılan: 30 19.1%
  • Her şeyin bir açıklaması vardır.

Kullanılan: 38 24.2%
  • Bir şeyler olduğu kesin ama ne olduğunu bilmiyorum.

Kullanılan: 11 7.0%
  • Net bir fikrim yok.

Kullanılan: 12 7.6%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 16 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    157
Geceleri her camdan baktığımda kapımın önündeki arabanın üstünden hızla geçen bir gölge görüyordum, hatta baya korkup buraya da yazmıştım.
Meğer bir sene boyunca komşunun rüzgarda sallanan çamaşırlarından korkmuşum, bizde paranormal olay bu kadar. :/

13 yaşında kuzenlerimdeyken yakın mesafeden camdan ufo görmem sesi 0 ses mavı ve kırmızı ışıkları var şok olmuştum sittin sene böyle bir şeyi kabul etmezdim. Gerçektende varmış. Dona kaldım.

Ben küçükken biberonda süt içerken annemin saçıyla oynamayı çok severdim. Ablamla aynı odada kalıyoruz. Bir gece uyandım sandalyede oturan annemi gördüm(halbuki annem yok orada) sandalyede oturan anneme, yatağı işaret ederek "burada mısın?" diye sordum... Annem "evet" dedi. Gittim yatakta yatanın saçıyla oynamaya başladım. Ablammış. Annem odada bile yokmuş.

2. Bir dönem, yaklaşık 1-2 hafta kadar halüsinasyon mu desem ne desem bilmiyorum sağda solda aniden kediler beliriyordu. Ben de refleks olarak sürekli kafamı sağa sola çeviriyordum. Hakikaten 30 dakika da bir sanki farklı kediler birden beliriyor ben bakınca yok oluyordu.

Son düzenleme:
Pek paranormal olay sayilmaz ama ürkütücü bir olay yasamistim gecen sene. Onu anlatacagím.

Sabahında ailemin eve ugrayacagi bir gece kendi islerime o kadar dalmistim ki gun boyu temizlikten sonra cikaracagim dedigim cöpü saat gece 3 sularında cıkarmak aklıma gelmisti. Cöpü alıp tahtà kapiyi actim...

Simdi bilirsiniz bazı demir kapi modellerinde demirler aralikli olur ki arka tarafı tellerin ardından görebilesiniz.

Tahta kapiyi actiktan sonra demir kapının ardından disari baktigimda takım elbiseli, deri ayakkabılı birisi tam olarak benim kapıma dönük bir sekilde bana bakıyordu ve asla hareket etmiyordu. Ses de cıkarmiyordu. Isin bir diger garip tarafı katın isiklari da kapalıydi. Dairemden yansıyan isikla görüyordum onu. Neden oradaydi ve sadece durup buraya bakıyordu hic bilmiyorum. Kapıyı acmamla bana döndügünü düsünmüyorum cunku hic dönüs hareketi olmadi ve ben kapıyı cok hizli actím anahtar olayı da yok direkt actim.

Bunun ardından kapiyi direkt kapattım ve uyudum. Evet. Cok uykum vardi.

Simdi beni tanıyanlar bilir ki yasadigim binada surekli ilginc olaylar yasaniyor. Bu tür insanlarla aynı binayi paylasmak pek guzel degil. Nitekim yasadigim olay yine onlarla ilgili olabilir. Bu teoriye destek olarak olaydan daha önce üst komsum beni öldürmekle tehdit etmisti. Suc örgütü ile baglantisi var diye hatırlıyorum. Onunla iliskili olabilir.

Gecenin köründe yatıyorum. Sonra aniden uyandım baktım hareket edemiyorum. Gözlerim bulanık. Sanki üstümde bi şey var. Lamba yanı başımda onu da açamıyorum. Sonra en sonunda açabildim lambayı da rahat bir nefes aldım. Bir ay ışık açık uyudum valla korkudan benim de böyle bir anım işte :D

10-15 yıl önce mikroplu sudan zehirlenmiştim ve yüksek ateşle uykuya dalmıştım. Uyandığımda bedenim yataktaydı, ben odada yürüyordum. Aha öldüm galiba demiştim. Bu olayı beynimin oyunu olarak gördüm. Belki de rüyaydı sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık