Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yağızalp Şahin - Gitar Cover'ları.

Selam herkese, ben Yağızalp Şahin.

Müziği seviyorum, yaklaşık 10 senedir de gitar çalıyorum. Beğendiğim şarkıları ara sıra cover'layıp YouTube'a atmaya karar verdim. Sizinle de paylaşmak istedim. Müziği seven arkadaşların ilgisini çeker belki.

Buraya eklemeye devam edeceğim yeni parça coverladıkça.

Yorumlarınızı/eleştirilerinizi lütfen sakınmayın.

YouTube kanalım: (Abone olmayı unutmayın. :p)

İyi dinlemeler!

Son düzenleme:
Eline sağlık gayet güzel olmuş. 17. abone de ben olayım o zaman. :)

Bir de tavsiye vereyim. İzlerken dikkatimi çekti , kafanın ve gitarın tamamını kamera almıyor. Beni az da olsa rahatsız etti. Kendini biraz daha geri alırsan daha güzel olur gibi.:D

Sesine, gitarına sağlık. Sesini çoookkkk beğendim gerçekten, doğru insanlarla bir araya gelebilirsen, ilerde güzel işler yapabilirsin. Takibe aldım. :)

Şarkı seçimlerinde çok güzel. En sevdiğim gruplardan birinin şarkısını duymak da ayrı mutlu etti beni. Ah dedim, şu şarkıyı da yorumlasa:

Eline sağlık gayet güzel olmuş. 17. abone de ben olayım o zaman. :)

Bir de tavsiye vereyim. İzlerken dikkatimi çekti , kafanın ve gitarın tamamını kamera almıyor. Beni az da olsa rahatsız etti. Kendini biraz daha geri alırsan daha güzel olur gibi.:D
çok teşekkür ederim, dediklerinizi uygulamaya çalışacağım. :)

Sesine, gitarına sağlık. Sesini çoookkkk beğendim gerçekten, doğru insanlarla bir araya gelebilirsen, ilerde güzel işler yapabilirsin. Takibe aldım. :)

Şarkı seçimlerinde çok güzel. En sevdiğim gruplardan birinin şarkısını duymak da ayrı mutlu etti beni. Ah dedim, şu şarkıyı da yorumlasa:

teşekkürler, çok sağolun iyi dilekleriniz için. kulağıma güzel gelenlerden bir şeyler oluşturmaya çalışıyorum böyle. attığınız şarkıyı da ilk kez duydum açıkçası, pek beğendiğimi söyleyemem, ilgimi çekmedi. dolayısıyla coverlama ihtimalim de pek olacağını sanmıyorum. :(

saygılar. :)

Eline, ağzına sağlık Yağızalp. Bende Taha memnun oldum. Kamerayı ortalarsan çok daha iyi olur.
Merhaba Taha! Teşekkür ederim, söylediklerini dikkate alacağım. :)

teşekkürler, çok sağolun iyi dilekleriniz için. kulağıma güzel gelenlerden bir şeyler oluşturmaya çalışıyorum böyle. attığınız şarkıyı da ilk kez duydum açıkçası, pek beğendiğimi söyleyemem, ilgimi çekmedi. dolayısıyla coverlama ihtimalim de pek olacağını sanmıyorum. :(
Canın sağolsun, sonra Büyük Ev Abluka'da coverı görmiyim de... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık