Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Sümsüğün amiral olacağını biliyon da giriyon demi iddiaya çakal xd :ehe:
Hayalci Mangaka beni oradan kurtarır.
O zaman bana hiç dert değil. Gözüm kapalı girerim bu iddiaya.
Tamam anlaştık.
@Monkey D. Dragon @Daredewill Açıkçası kurtarma operasyonunda akılcı ve gizli operasyon yürütmek varken direkt dalıp almak da ne bileyim hani bayağı saçma :( O sebeple yine de alırlar diyorum Kuma’yı fakat şov yapmak kimsenin haddine değil.
Sen o üyelik tarihiyle o kadar az mesajı nasıl atmayı başardın? İmkansız zaman alır.
Bence de şov yapamaz devrimciler, Wg en kötü yalan haber yapar ben kazanırım diye düşünüyorum.

Bu konuya farklı bir bakış açısı kazandırarak Capone Bege'nin oğlu diyorum. Bir sahnesi vardı bir şeyler hissettiği. O çocuktan büyük adam olur. İsmini unuttum. :D

Sen o üyelik tarihiyle o kadar az mesajı nasıl atmayı başardın? İmkansız zaman alır.
Bence de şov yapamaz devrimciler, Wg en kötü yalan haber yapar ben kazanırım diye düşünüyorum.
Girmiyordum siteye. Yani bakalım kapışma çoktan başlamış Karasakal'ın dediğine göre. Artık nasıl gürültü çıkarmışlarsa sığırlar, iki amiral damlamış hemen. Stratejiymiş, gizlilikmiş hiç... Aradan malın biri beyler ben dalıyorum diyerek orta yerden girmiş öyle görünüyor.

Pez'di sanırım. :flaugh:
Evet evet Pez'di. Koca Ana'nın torunu olması ve Bege'nin de oğlu olması beni umutlandırıyor ayrıca mobilde olduğım için şu an atamıyorum bi manga kesiti vardı büyükbabasıyla ilgiliydi sanırım baya baya kimsenin hissedemediği şeyleri hissediyordu. İleride kral hakisi çıkacak bir velet olabilir.

Evet evet Pez'di. Koca Ana'nın torunu olması ve Bege'nin de oğlu olması beni umutlandırıyor ayrıca mobilde olduğım için şu an atamıyorum bi manga kesiti vardı büyükbabasıyla ilgiliydi sanırım baya baya kimsenin hissedemediği şeyleri hissediyordu. İleride kral hakisi çıkacak bir velet olabilir.
Dediğin sahneyi hatırlamadım. Pez'den belki bir şekilde adam olur ama BM'nin torunu diye güçlü olacak diye bir şey yok bence ya. Örneğin Lola ve Chiffon, bizzat BM'nin kızları olmalarına rağmen eziğin teki. Ama gene de net bir şey diyemeyiz.

Dediğin sahneyi hatırlamadım. Pez'den belki bir şekilde adam olur ama BM'nin torunu diye güçlü olacak diye bir şey yok bence ya. Örneğin Lola ve Chiffon, bizzat BM'nin kızları olmalarına rağmen eziğin teki. Ama gene de net bir şey diyemeyiz.
Yok zaten o sadece benim güçlü olabilmesi için birkaç desteğimden birisi. Tabi ki herkes güçlü olmayacak Koca Ana'nın soyundan diye. Herkes Katakuri değil mesela bunun Opera ve dediğin gibi Lola filanı da var. Ama genlerde önemli biraz. :)

Yok zaten o sadece benim güçlü olabilmesi için birkaç desteğimden birisi. Tabi ki herkes güçlü olmayacak Koca Ana'nın soyundan diye. Herkes Katakuri değil mesela bunun Opera ve dediğin gibi Lola filanı da var. Ama genlerde önemli biraz. :)
Aynen. Mesela Luffy'nin soyağacı (her ne kadar anne tarafını bilmesek de) güçlü kişilerden oluşuyor. Bu nedenle kendisinde de büyük bir güçten ve potansiyelden bahsedebiliriz. Ama her zaman böyle olmuyor işte. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık