Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Lucciye oy çıkmamış ay ben şok. Adamın potansiyeli olduğu için cp 0'a geldi. Potansiyelini ispatlamış birisi. Kidde kral haki var diye ona da oy verdim. Zoronun potansiyeli zaten ortada.

Fandaşın da kabul etmiş Sabo'nun Potansiyelli olduğunu :ehe:
Aslında haklısınız, potansiyeli var. Evren olarak bakarsan yanıldığımı kabul ediyorum ama korlar bile potansiyelli sayılır. Seride milyonlarca insan var. Seri sonu amiral almaz ama Coby de amiral olursa her türlü alır. Eski üçlü hariç diyeyim.

Law ve Kid in buraya konulması yanlış bence .s bu adamlar kaptan elbette yüksek potansiyelleri var. Mağlum biri D. çıktı diğeride belli .s yanlış olmuş.
Law'a oy vermişsin hem bunlar da potansiyel yoksa daha kimde olacak. Law baya sağlam biraz yancı kaldı o yüzden gözden düştü. Tüm övgüleri Lufy aldı, law daha büyük iş yapsa da reklamı yok. Ne yapsın çocuk lastik fanları yüzünden böyle oldu.

Aslında haklısınız, potansiyeli var. Evren olarak bakarsan yanıldığımı kabul ediyorum ama korlar bile potansiyelli sayılır. Seride milyonlarca insan var. Seri sonu amiral almaz ama Coby de amiral olursa her türlü alır. Eski üçlü hariç diyeyim.

Law'a oy vermişsin hem bunlar da potansiyel yoksa daha kimde olacak. Law baya sağlam biraz yancı kaldı o yüzden gözden düştü. Tüm övgüleri Lufy aldı, law daha büyük iş yapsa da reklamı yok. Ne yapsın çocuk lastik fanları yüzünden böyle oldu.
Ya diyorum ya mecbur verdim pıçakda da var potansiyel ona bakarsan, işte 2 tane kaptanın buraya konulması yanlış kaldı ki belkide Apoo ve Hawkinsde de acayip şeyler olabilir. Tayfa adamlarını koyacaksın ya da Sabo gibi insanları koyacaksın..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık