Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Zoro'nun hayali iyi hoş da OP samurayların konu alındığı bir eser değil. Bu jenerasyonun en büyük kılıç ustasının ederi Mihawk kadar mesela. Böyle şeylere çok takılmamak lazım potansiyeli yüksektir de Kid veya Sabo'yu geçeceğini sanmam. Ace dışında da bu nesilde Luffy'e denk bir adam yok. Kid belki bir sürpriz yapabilir diğerleri KK seviyesini görmez.

Üye silindi 5781

Ben Zoro'ya potansiyelli demezdim.Çalışkan derdim.Yani daha çok çalışkan derdim potansiyelli demek yerine.Benim gözümde Usopp'un ,daha çok potansiyeli var Zoro'ya göre.Usopp'un kişiliği çok bayıyor ama mangaka resmen besliyor Usopp'u bir şekilde (God Usopp olması , yalanlarının gerçekleşmesi ve seri sonunda yalancı biri olmayacak olması.).Bu da onun potansiyeli olduğunu gösterebilir.

Ben Zoro'ya potansiyelli demezdim.Çalışkan derdim.Yani daha çok çalışkan derdim potansiyelli demek yerine.Benim gözümde Usopp'un ,daha çok potansiyeli var Zoro'ya göre.Usopp'un kişiliği çok bayıyor ama mangaka resmen besliyor Usopp'u bir şekilde (God Usopp olması , yalanlarının gerçekleşmesi ve seri sonunda yalancı biri olmayacak olması.).Bu da onun potansiyeli olduğunu gösterebilir.
Korsanlar kralının sağ kolu olmak için çalışmak yetmez tek basına. Cristiano Ronaldo tamamen çalışma eseri diyen abiler aklıma geldi.

Üye silindi 5781

Korsanlar kralının sağ kolu olmak için çalışmak yetmez tek basına. Cristiano Ronaldo tamamen çalışma eseri diyen abiler aklıma geldi.
Potansiyeli yoktur demedim zaten karşılaştırma yaptım.Adamın potansiyeli olacak ki korsanlar kralının sağ kolu kıvamına gelsin.O lanetli kılıçlarla anlaşması zaten potansiyelinin olduğunu gösterir konu o değil.Ben sadece Usopp'un potansiyelini daha fazla gördüğümü belirttim.He babası belli olur , çok ünlü bir samuray çıkar , potansiyeli ve beklentimiz daha da artar.Ben 4 sene harıl harıl çalışıp Cerrahpaşa tıp kazanmış bir adam gibi görüyorum Zoro'yu.Usopp'u da son 1 sene çalışıp Medipol tıpa yerleşen zeki adam olarak görüyorum.Anlamışsınızdır olayı , geldikleri noktada Zoro daha önde ama çalışmanın etkisi %70 ise potansiyelin %30'dur.Onu belirtmek istedim yazıda

Potansiyeli yoktur demedim zaten karşılaştırma yaptım.Adamın potansiyeli olacak ki korsanlar kralının sağ kolu kıvamına gelsin.O lanetli kılıçlarla anlaşması zaten potansiyelinin olduğunu gösterir konu o değil.Ben sadece Usopp'un potansiyelini daha fazla gördüğümü belirttim.He babası belli olur , çok ünlü bir samuray çıkar , potansiyeli ve beklentimiz daha da artar.Ben 4 sene harıl harıl çalışıp Cerrahpaşa tıp kazanmış bir adam gibi görüyorum Zoro'yu.Usopp'u da son 1 sene çalışıp Medipol tıpa yerleşen zeki adam olarak görüyorum.Anlamışsınızdır olayı , geldikleri noktada Zoro daha önde ama çalışmanın etkisi %70 ise potansiyelin %30'dur.Onu belirtmek istedim yazıda
Benim görüşüme görede Zoro’nun seri sonu ulaşacağı seviye için en az yüzde 50 potansiyel lazım. Babaya bağladın ama op evreninde baba önemli olsada Usopp zaten doğuştan nişancılık yeteneklerine sahip babasından gelen. Babasının daha önce küçük bir panelde Vista’ya karşı çizildiği için ve sniper olduğu için Usopp’tan ahım şahım bir performans beklemiyorum Zoro’ya göre. Tabi ki güç olarak kıyaslamıyorum ama Usopp baba unsuruyla potansiyel konusunda Zoro’yu geçebilecek biri değil. Babasının daha sağlam biri olması gerekirdi bunu demek için .

Luffy.
Zoro.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık