Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

WWE

Sigara gibi bir şey bu benim için. Bırakamıyorum. Ara verebiliyorum sadece. Vince şu ablamıza push ver biraz lütfen.

Geçen biraz göz attım ama eskiden aldığımın hazzı bırak birkaç dakika bile dayanacak gücü bulamadım.
Royal Rumble etkinliğini her sene açıp izliyorum onun ilginç bir zevki var.

Silinmiş Üye

Muthis ya valla muthis bir giristi. 12-13 yas arasi epey sarmistim. Hatta facebook sayfamda vardi okula gitmeden once torrentten indirir sonra facebookta parca parca paylasirdim. Sonra herkes ilgi gosterince sayfa sayisi falan artinca highlight videolar yapip vegas kullanmaya baslamistim. Lise gelince de amannn ya diyip sayfayi silmistim. :D Beden dersinde arkadaslarla ne hareketler denemedik ki be. Jeff hardysinden tut Randy orton'a kadar. Duygulandim biraz. :ühü:

Money in the Bank 2011’deki Punk vs. Cena maçıyla bana göre zirveyi görmüştür. Canlı izlemiştim o maçı :oleyo: Sonrasında da takip etmedim pek zaten.

Flash Tv zamanından 2014 civarlarına kadar sıkı bir şekilde takip ettim. Hala ara ara bakıyorum ne olup bittiğine. Eski tadı yokmuş gibi geliyor. 2009 yılında Jeff Hardy şovdan ayrılırken hüngür hüngür ağlamıştım. Yıllarca bir gün döneceğine dair verdiği sözü hatırladım, dönmesini bekledim. Sırf Jeff Hardy için çok kalitesiz olmasına rağmen TNA izledim ama onu da bıraktı. O kadar yılın ardından Return yapmasına imkansız gözüyle bakarken 2 yıl önce geri geldi. 2-3 maç atıp sakatlanarak gitti. Şimdi tekrar gelmiş, önüne gelenden dayak yiyor. Yaşı da ilerlediği için son kez düşük bir ünvan verip postalayacaklar yakın zamanda. Bu adam kadar insanı WWE'den soğutan biri yoktur. 10 yıl beklet sonra gel dayak ye. Jeff Hardy fanıysanız eğer WWE'den soğumama imkanınız yok.
Hayatımda Jeff Hardy ve Mihawk dışında hiçbir şeyin fanı olmadım. O da balon çıkarsa kafama sıkarım.

Flash Tv zamanından 2014 civarlarına kadar sıkı bir şekilde takip ettim. Hala ara ara bakıyorum ne olup bittiğine. Eski tadı yokmuş gibi geliyor. 2009 yılında Jeff Hardy şovdan ayrılırken hüngür hüngür ağlamıştım. Yıllarca bir gün döneceğine dair verdiği sözü hatırladım, dönmesini bekledim. Sırf Jeff Hardy için çok kalitesiz olmasına rağmen TNA izledim ama onu da bıraktı. O kadar yılın ardından Return yapmasına imkansız gözüyle bakarken 2 yıl önce geri geldi. 2-3 maç atıp sakatlanarak gitti. Şimdi tekrar gelmiş, önüne gelenden dayak yiyor. Yaşı da ilerlediği için son kez düşük bir ünvan verip postalayacaklar yakın zamanda. Bu adam kadar insanı WWE'den soğutan biri yoktur. 10 yıl beklet sonra gel dayak ye. Jeff Hardy fanıysanız eğer WWE'den soğumama imkanınız yok.
Hayatımda Jeff Hardy ve Mihawk dışında hiçbir şeyin fanı olmadım. O da balon çıkarsa kafama sıkarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık