Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Oden †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    232
Bildirim geldi. Konu başka bir karakterin konusuyla değiştirilmiş. Hem kullanıcı adı konusu hem de bu konu gösteriyor ki Smoker'ın hesap ele geçirilmiş. Yossi Smoker forumun anılarını siliyor.

Bildirim geldi. Konu başka bir karakterin konusuyla değiştirilmiş. Hem kullanıcı adı konusu hem de bu konu gösteriyor ki Smoker'ın hesap ele geçirilmiş. Yossi Smoker forumun anılarını siliyor.
Eski konu Beyazsakal Korsanları'ydı, ama o konuya herhangi bir güncelleme yapmayacaktım, içindeki bilgiler de çok yetersizdi. Eski tarihli konu olduğundan silmek yerine, içeriğini değiştirdim.

Üye silindi 5781

Zamanında aleyhine LOBİ ve dansöz asena konusu açmıştım.Yaptığı fedakarlıklar bir bir ortaya çıkınca çok utandım ve bu yaptıklarımın unutulmasını istedim ve Kozuki Momonosuke ve Oden'e karşı yapılan eleştirilere cevap verir oldum.
İşte o dansöz dediğim karakter adeta beni , fikirlerimin ve One Piece ideolojilerimin dansözü yapmıştır.

Sen hiçbir şeye etki etmeyecek bir oy verebilmek için seçenek koydurmaya çalışıyorsun. O seçeneğe vereceğin oy ile hiç vermeyeceğin oy benim gözümde aynı şey. Anketi de dediğim gibi genel bir görüş olsun diye açıyorum, bu karakterin tanıtım konusu, karakterin okurların gözündeki durumunun analiz edildiği bir konu değil, bunu anlamadığın için bu gereksiz tepkiyi vermeni normal karşılıyorum.
Seçim gibi düşün:
1. Odeni seviyorum
2. Odeni sevmiyorum
3. Belirtmek istemiyorum
4. Kararsızım.

Sanırım bunu demek istiyor.

Ben sesini beğendim açıkçası.Gençliğine uygun ses.Bazıları Kin'emon'un sesi gibi ses bekliyordu ama Oden ilk ortaya çıktığında 10 yaşındaydı herhalde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık