Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Westworld (2016-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 4 80.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
İptal edilmiş. Geçmiş olsun.

Bitse de başlasam dediğim dizilerdendi, önceki sezon finalinin de yorumlara baktığımda geçiş sezonu kıvamında olduğunu görüyorum. Hikayeyi yarıda bırakmayı sevmiyorum, ama zamanında epey övülen bir diziydi. Başlamalı mıyım?

İptal haberini gördüm ve üzüldüm. Severek izlediğim bir diziydi, yeni sezonunu iple çekiyordum. Alacağın olsun HBO Max sana aduketli boykot.

Son düzenleme:
ilk sezondaki temayı koruyacak bir senaryo yapsalardı keşke.

Ben western temasını sevdiğim için başlamıştım bi oyun oynama havasıda vardı. Lakin sonradan uzay çağına geçti hiç sevemedim oraları.

Ben habere sinirlendim.Son sezon kalmış zaten orada bırakıyorlar.Dizinin tuhaf bir atmosferi var nitelikli iş izlediğini anlıyordun sarmayan yerlerde bile.Zaten o yüzden seyirciyi çekmedi bilimkurgu sürükleyici olmazsa çok seyirci kaybeden bir tür.Dizinin açılış müziğini unutmayacağım es geçmeden izledim hemen hemen.Bu Hbo’nun kaçıncı yarım bıraktığı dizi ya @Smoker daha iyi bilir Rome,Carnivale falan niye bitirmiyor bu adamlar. :/

Ben habere sinirlendim.Son sezon kalmış zaten orada bırakıyorlar.Dizinin tuhaf bir atmosferi var nitelikli iş izlediğini anlıyordun sarmayan yerlerde bile.Zaten o yüzden seyirciyi çekmedi bilimkurgu sürükleyici olmazsa çok seyirci kaybeden bir tür.Dizinin açılış müziğini unutmayacağım es geçmeden izledim hemen hemen.Bu Hbo’nun kaçıncı yarım bıraktığı dizi ya @Smoker daha iyi bilir Rome,Carnivale falan niye bitirmiyor bu adamlar. :/
Vinyl vardı izlediklerim içinde. Çok sağlam kadrosu ve konusu vardı, ama iptal ettiler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık