Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Wanoda ölürse iyi olur dediginiz tayfa üyesi?

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Lion-hearted Luffy tarafından 13 Mar 2019 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Kimin ölmesini istersiniz?

1. Zoro

2. Nami

3. Jimbei

4. Sanji

5. Brook

6. Chopper

7. Usopp

8. Franky

9. Robin

10. Carrot

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Lion-hearted Luffy Zoro = Mihawk

Lion-hearted Luffy (Zoro = Mihawk)
    Mesaj Sayısı 191
    Üyelik Tarihi31 Oca 2019
    Evet arkadaşlar bizim has hasır şapka tayfasından ölmesini istediğiniz biri var mı varsa kimin ölmesini istersiniz?

Seçenekler

1-Zoro : Sürekli boş boş dolaşması son zamanlarda bir şey yapmaması kılıç çaldırması alışkanlık haline gelen Zoromuzun ölmesini isteyen ve mihawk zoro karşılaştırmasından bıkan koyu mihawk taraftarları için iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum.

2-Sanji : Son derece sapık olan sanjinin germa zırhlını aldıktan sonraki davranışlarının daha sinir bozucu olmasından dolayı isteyenler olabilir.

3-Jinbei : Bu yaşlı balıkadama ısınmayan bir sürü kişi var bu yüzden ölmesini isteyenler vardır elbet

4-Nami : 2 yüzlü deyince akla gelen kaşar peynir tadındaki muhafazakâr naminin ölmesini isteyenler olabilir

5-Brook : Yaşlı çok acılar çekmiş olan bu abimizin huzura kavuşmasını isteyen koca yürekli bir çok kişi olabileceğini düşünüyorum.

6-Franky : Syborg olmasından ve çok fazla yapmacık syborg tavırları sergilemesinden dolayı ölmesini isteyebilecek bazı kimseler olabilir.

7-Usopp : Yalanlarından bıkmış, Güçsüz olduğu için ve sürekli korkak tavırlarından dolayı ölmesini isteyenler olabilir.

8-Chopper : Pamuk şekeri tadındaki sevimli doktorumuz şüphesiz herkesin sevdiği bir karakter fakat law ın tayfa ya gelmesi için ölmesini isteyen kişiler olabilir.

9-Robin : Tayfanın Raftele ulaşmasını engellemek için ponegrifleri okuyabilecek son kişininde ölmesini isteyen kutsal ejder hayranları için gayet iyi bir seçenek olan adayımız ise Robin.

10-Carrot : Tayfadan gibi sanki o yüzden şıklara yazmaya değer bence. Daha güçlü birinin tayfaya katılmasını isteyen kişiler ölmesini isteyebilir diye yazıyorum şıklara.

Son düzenleme: 13 Mar 2019
  2. beyblade Üye

beyblade (Üye)
    Mesaj Sayısı 693
    Üyelik Tarihi16 Ara 2012
    pell yaşıyor bunlar nası ölsün

3. Lion-hearted Luffy Zoro = Mihawk

Mesaj Sayısı 191
    Üyelik Tarihi31 Oca 2019
    Bir kaç açıklama ekledim isimlerin yanına. Her ne kadar ölme ihtimalleri çok az olsada bazı karakterlerin ölmesini isteyen bir çok kişi olabileceğinden dolayi bu konuyu açtım.

4. Lion-hearted Luffy Zoro = Mihawk

Mesaj Sayısı 191
    Üyelik Tarihi31 Oca 2019
    Benzer bir konu görmedim ama varsa kapatabilirsiniz konuyu.

5. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 14,229
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
  6. Lion-hearted Luffy Zoro = Mihawk

Mesaj Sayısı 191
    Üyelik Tarihi31 Oca 2019
    Düzeltme için teşekkürler

Önceki Konu pek güncel değil gibi geldi aralarında Carrot ve jinbei seçenekleri yoktu ayrıca "Wanoda" ölmesini istediğiniz diye ufak bir ayrıntı eklemiştim farketmediniz heralde. Neyse yetkililer kapatmayı uygun görürsede sorun değil. :)

7. Starrk Üye

Starrk (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,021
    Üyelik Tarihi12 Eki 2017
    Hepsi seçeneği lazım.

8. Lion-hearted Luffy Zoro = Mihawk

Mesaj Sayısı 191
    Üyelik Tarihi31 Oca 2019
    Bu seçeneği isteyen biri one piece izlememeli :)

9. Eric Cartman Screw you guys! I am going home.

Eric Cartman (Screw you guys! I am going home.)
    Mesaj Sayısı 6,956
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Tayfadan herhangi birisinin ölmesini bekleyen de izlememeli/okumamalı.

Beklemek ile istemek ayrı şeyler ama beklenmeyecek/olmayacak şeyi istemek de garip. :/

10. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Chaos Bringer (Warchief Vol'jin)
    Mesaj Sayısı 1,616
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Tottoland ardından anladık ki, tayfadan kimse ölemez. Ama bu konu için istek yapabiliyorsak, Nami'nin kendi bağırsaklarını izlerken, böğüre böğüre can çekişmesine oy verirdim.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık