Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Wano

'Manga Anketleri' forumunda hasirsapka tarafından 13 Şub 2020 17:07 tarihinde açılan konu

?

Wanoda iki yonkou birden düşer mi ?

1. Evet

15 oy
    48.4%
  2. Hayır

16 oy
    51.6%
  1. Mesaj Sayısı 11,479
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Bizim ucuz kahramanlıklarla işimiz yok.Çarmıh peşindeyiz.Kaido yeter bize.

2. Dante13 Challenge accepted!!

Dante13 (Challenge accepted!!)
    Mesaj Sayısı 1,190
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    BM'ye saldıran Bege gibi tökezlemez inşallah.. Baktı çarmıh işlemiyor, hemen topuk :D

3. Mesaj Sayısı 11,479
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Topuk yapmak lastik karakterliler için geçerlidir ;)

4. İtachi_27 (Üye)
    Mesaj Sayısı 868
    Üyelik Tarihi18 Tem 2019
    Aksine akıllı kişilerin işidir. Gücünün yetmeyeceği birinden kaçmak bir kimsenin yapabileceği en doğru hareket olur. Luffy'nin Big Mom'a dalıpta yenileceğini anlaması ve buna göre hareket etmesi kadar mantıklı bir davranış olamazdı. Gazeteler Big Mom'un yenilgisini yazdı.

5. dX Le scepticisme est la seule vérité.

dX (Le scepticisme est la seule vérité.)
    Mesaj Sayısı 5,907
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Iki yonkou'yu tek arc'ta indirmek imkansiz yalniz. Amirallerin gelip/gelmemesi Big Mom ve Kaido'nun birlesmesinden sonra yapacaklari belirleyecektir. Eger bir sorun teskil ederlerse mudahaleye ihtiyac duyarlar. Ben suan ortada birlesmeden baska sorun goremedim. Gelip gelmemeleri bu yuzden kesin degil.

Hadi amiraller gelmedi varsayalim tayfa ve yanindakiler bu 2 yonkouyu nasil indirecek? Teach'in gelmesine yuksek gozle bakiyorum(meyve hazinesi nedeniyle) yine Teach ile isbirligi girer mi Luffy? Zor. Belki bir ihtimal, Teach gelir ve istihbarati alan Donanma da Amiral gonderir ama bu istihbarat Akainu'ya giderse kesinlikle Akainu olaya mudahale edecektir.

Amiraller icin bir neden gerekli ve bu neden de bir karakter veyahut bir olay olur. Yoksa cekinceli Akainu oraya kolay kolay adim atamaz. Dusman birbirine girerken Akainu'da çakallıktan zayiflayan dusmana girer. Tatliya baglanir olay.

6. Dante13 Challenge accepted!!

Dante13 (Challenge accepted!!)
    Mesaj Sayısı 1,190
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Fb bitsin de şu Red-Kid'in çarmıhlarını görelim artık.

7. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 12,318
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Bu arc'ı dağ bekliyorduk hamster çıktı, nereden nereye :bilmem:

8. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 18,657
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Luffy bu arc 2 Yonkou'yu da indirecek tarzında söylemler çıkmıştı. Herhalde doğru çıkacaklar. Luffy alayına isyan yapacak.

9. serhat_bnc (Üye)
    Mesaj Sayısı 221
    Üyelik Tarihi28 Ağu 2019
    Fazla uçmuşsun bence alçalmaya başla yavaştan.O yükseklik çarpabilir.

10. Isabe Higuma ölünce seriyi bıraktım.

Isabe (Higuma ölünce seriyi bıraktım.)
    Mesaj Sayısı 238
    Üyelik Tarihi31 Ara 2019
    Iki Amiral bir Yonkou alamaz diyen forum, dört-beş Supernovanin iki Yonkou alacağını düşünüyor. Katakuri geri geleceksin değil mi diye boşuna sormadı. Bigmom daha düşmez ama nasıl oradan çıkacak onu merak ediyorum.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık