Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonunda Zoro'nun Geleceği Seviye

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Sıkça tartışılan bir konu biliyorsunuz.Artık başka konuları kirletmeyelim burada tartışılsın diye anketle beraber konuyu açıyorum.4 seçenek var ve 1 oy hakkı.

Arc bittiği zaman sizce Zoro güç artışı yaşayacak mı ? Eğer bir güç artışı olacaksa hangi seviyeye çıkacak.Sorduğumuz soru kısaca bu ?

Güç artışı yaşamaz.Aynı seviyede kalır.

İlk seçenek elbette ki herhangi bir değişiklik olmaması.Arc başı hangi seviyede girdiyse o seviyede bitirir diye düşünülecek.Güç artışı yaşamayacak.

--- Ortalama yonkou komutanı seviyesi ---

Artık bu sizin ortalama anlayışınıza kalmış bir seçenek.Sadece en güçlü yani sağ kol olarak isimlendiren komutan olmayacağını bilin.

--- Yonkou sağ kolu seviyesi -----

Bu arkadaşlar genel görüş olarak bir imparatorun en güçlü adamı olarak kabul edilirler.Şu ana kadar da Katakuri'nin öyle olduğu zaten kesinleşmiştir.

----- Amiral Seviyesi ------

Amiral seviyesini ise herhalde açıklamaya gerek yok.

Arc içinde power up alacağını ve arc sonlarına doğru çok zorlanarak belki de dövüş içinde güçlene güçlene King'i alacağını düşünüyorum. Yani yonkou sağ kolu seviyesi :good:

Luffy eğer Yonkou olarak ayrılacak ise Wano'dan sağ kola çok yakın bir seviyede olur. Sonuçta sağ kol yense bile sağ kol seviyesinde olamıyorsun.

Ben Shiryu ile zaten sağ kol seviyesi iken karşılaşmasını tuhaf karşılarım sanırım. Smoothie seviyesi olur diye düşünüyorum.

Normalde Luffy arc bossunu iman power ile bir şekilde yenerdi Zoro'da çok zorlanmadan kazanırdı ama bu sefer Zoro perişan hale düşer o şekilde yener ve sağ kol seviyesine erişir diye düşünüyorum. Luffy'de Kaido'yu yardımla yener muhtemelen.

Wano sonrası, Luffy net olarak Yonkou sağ kolu seviyesi olacak. Zoro da net olarak Yonkou sol kolu olacak seviyeye gelecektir bence.

Olası power upları:
1. Kara kılıç yapacak haki güçlenmesi.
2. Yeni kılıç
3. Dayanıklılık.
4. Ateşi kesme.
5. Kral haki uyanışı.

Bilinen en zayıf Yonkou komutanından bir parça daha zayıf şekilde ayrılır. Ortalama bir komutanla dövüşebilir fakat günün sonunda kaybeden taraf olacak şekilde ayrılacaktır Wano'dan. Bir ihtimal açlık ve delici saldırılara karşı biraz daha dayanıklı hale gelmiş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık