Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Nereden bakarsam bakayım tayfa olarak çok güçsüz görünüyoruz. Luffy nin katakuri dövüşü net bir galibiyetle taçlanmadı. Bu noktada olası bir King dövüşü de farklı bir sonuç sergilemez diye düşünüyorum. Katakuri dövüşünde k.hakisi gelişim kat etti King ile dövüşürse de b.hakisinde ilerleme kat ettirileceğini düşünüyorum. Öte yandan zoro sanji kid law gibi direkt savaş gücü olacak kişilerin yanında dövüşe katılacak big mom korsanları ve olası süpernova destekleri de savaşın seyrini değiştirebilecek şeyler olur. Yani bire bir yapılan ve sonuçlanan bir savaş göreceğimizi pek sanmıyorum. Bu kadar adam ne yapacak sonuçta. Tabii şu beş yüz şeytan meyveli adam muhabbeti de var. Sayının ne kadar önemli bir şey olduğunu geçen arc görmüştük luffy karşısında. Bu anlamda herkese belli görevler de düşecektir.

Sanjinin güç anlamında kendisine bir şey kattırılamaması bir tarafa olgun bir karakter kazanmamış olması benim açımdan bir kayıp. Belki bu anlamda Queen ile olacak bir münasebet farklı gözle bakmasını sağlayabilir. Kıyafet işi ciddi anlamda sevimsiz oldu. Adama derler iki yıl ne halt ettin diye. Merak ediyorum acaba şu an ivankovdan güçlü müdür mesela?

Zoronun ise başlangıçtan beri orochi ile dövüşmeyeceğini düşünüyorum. Onun işini büyük ihtimalle kinemon ya da o dönemin acılarını yaşayan başka biri bitirecektir. Fakat zoronun kendi geçmişi ile bir kavgaya girmesi de muhtemel duruyor

Zoro vs King (Kılıçlı ve ateş meyvesi. Element kesecek Zoro)
Sanji vs Queen (Alt rütbeleriyle başladı, komutanlarını yenecek)
Kyoshiro vs Orochi
Neko-Inu vs Jack (Bir arada mahvedecekler bu kez. İntikam için)
Drake vs Headliner
Hawkins vs Headliner
Apoo vs Headliner

Kaido'ya kimlerin saldıracağı hala çok belirsiz. Luffy-Law-Marco kesin gibi. Marco'nun sebeplerinden biri Oden olabilir.
Big Mom Kaido'ya verdiği ruhu geri alacak dövüş öncesi.

Net tahminler için çok erken daha. Karşılaştıracak yeterli adam yok henüz.
Inu ne Neko'nun birlikte Jack'i hemen indirip sonra ayrı rakiplere gireceklerini düşünüyorum. Kaido'yu yıpratacak ekipte olabilirler seylan modu ile. Gerisi +1 :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık