Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Bu soruların cevabını Odanın bile bilmeme ihtimali varken bizim kesin şu şöyle olacak dememizi kim takar merak ediyorum.

Güncelleyelim
Luffy-Zoro-Jinbei vs Kaido
Kid-Law-Killer vs Linlin
Marco vs King
Queen vs Jozu (Gelmelerini beklediğim için ekliyorum Vistada öyle olacak)
Jack vs Vista
Smoothie vs Kyoshiro
Perospero vs Ashura
Daifuku vs Sanji
Kinemon vs Kanjuro
Gerisini pek sallamadım sallarsam uzun sürerdi.Jozu'yla Vista gelmiyorsa Nekoyla İnu vs Jack olur.Queen'e eşleşme yapamıyorum Kawamatsu tek kalıyor tek başına alabiliyorsa alabilir beni bozmaz.Yamato,CP0 falan da olacak büyük ihtimalle bu eşleşmeler bitmez.

Güncelleyelim
Luffy-Zoro-Jinbei vs Kaido
Kid-Law-Killer vs Linlin
Marco vs King
Queen vs Jozu (Gelmelerini beklediğim için ekliyorum Vistada öyle olacak)
Jack vs Vista
Smoothie vs Kyoshiro
Perospero vs Ashura
Daifuku vs Sanji
Kinemon vs Kanjuro
Gerisini pek sallamadım sallarsam uzun sürerdi.Jozu'yla Vista gelmiyorsa Nekoyla İnu vs Jack olur.Queen'e eşleşme yapamıyorum Kawamatsu tek kalıyor tek başına alabiliyorsa alabilir beni bozmaz.Yamato,CP0 falan da olacak büyük ihtimalle bu eşleşmeler bitmez.
Denjiro zoro tuttu diye yc2 olsun, ashura'ya da yc5'lik adam verilsin.:artiz:

Daifuku vs Sanji nedir ağalar? Bir insan evladı neden ana karakterlerden birini Daifuku ile karşılaştırır? Gözünüzün çapağını yiyim bu nasıl iştir. Daifuku kendi arcında bile yanın da yan karakteriydi, bu arc ise adını anan yok. Kim ne yapsın la Daifuku'yu. Tamam Oda Sanji'den nefret ediyor. Ama o kadar da etmiyordur. Bir sınırı vardır. Yapmaz etmez böyle bir şey.

Gerildim ya la.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık