Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Luffy vs Lucci arc sonunda olan bir karşılaşma. Hiçbir arc'ın son aşamasına kadar doğru düzgün bir vs olmuyor zaten. Wano aksiyon konusunda bulunduğu aşama itibarıyla diğer arc'lardan daha doluydu bana göre. Arc sonuna kadar yine olaylar karman çorman bir hal alır, sonunda adamkıllı dövüşler görürüz illa ki.
WCI'yi katıp söyledim onu zaten?
Luffy vs Kata >>>>> Luffy vs Lucci:(
Hiç hoşuma gitmemişti benim. Meh.

Yok daha neler? Birinci vs Madara’nın olduğu şonen tarihinde Kata vs Luffy anca amatör eğlendirir. Çipetpet.
Dragon Ball seven birinin evren patlatmalı şeyleri beğenmesi şaşırtmadı :d Kata vs Luffy'deki derinlik, detaylar, akıcılık, serinin o ana kadarki güç dengesi yatırımını yüzde yüz kullanması var mı o vs'de? Çeyreği yok çeyreği, ağaç üretsin 1. anca çocuk eğlendirir.
Yup.

Üye silindi 1004

Dragon Ball seven birinin evren patlatmalı şeyleri beğenmesi şaşırtmadı :d Kata vs Luffy'deki derinlik, detaylar, akıcılık, serinin o ana kadarki güç dengesi yatırımını yüzde yüz kullanması var mı o vs'de? Çeyreği yok çeyreği, ağaç üretsin 1. anca çocuk eğlendirir.

Yup.
“Akıcılık, detay” deyip Dragon Ball’a sallamak da gördüğüm en amatörce cevap. Günümüzün animeleri bile teknik olarak o seviyeye yaklaşamazken.. Haterlığınla iyi eğlendim doğrusu :D

Kata vs Luffy gibi kötü işlenmiş bir dövüşü yüceltmek ne bileyim şaka gibi... Akıcı değildir o!! Tempo problemleri olan zırt pırt kesilen anlamsız bir dövüş. Jotaro vs Dio görmüş bir bünyenin Kata vs Luffy övmesi anca boomerlığa işarettir :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık