Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı Sonrası

Öncelikle herkese merhaba, çoğumuz şu anda hasır şapka tayfasının ittifak kurmadan amirallerle veya yonkou'yla birebir kapışamayacağını biliyoruz.Belli ittifaklar kurması gerekiyo veya BM de gördüğümüz gibi ponegglifi kopyalayıp kaçması gerekiyor Luffy denizlerdeki en özgür kişi korsanlar kralı olduğu için korsanlar kralı olmak istiyor. Bu şekilde kaçarak denizlerdeki en özgür kişi olamayacağını biliyor. Raftel e giderken de bu yollar kolay olmayacak. Tahmini Elbaf arc ımız var önümüzde wano dan bi şekilde kurtulacaklar ama Luffy artık bir amiralden veya yonkou dan kaçmak istemediğini korsanlar kralı olmak istiyorsa savaşmak istediğini söylemiştir Fujitora ile olan kapışmasında bundan kaynaklı tayfa genelinde bi powerup daha söz konusu olmalı artık ittifak durumu değil bireysel sona gitmeleri gerekir. Kaido dan aldığı tek darbede bayılması da Luffy de bazı soru işaretleri oluşturmuştur. Tahminimce Shanks ile karşılaştığında bi time skip daha olucak ve tayfanın her üyesi kızıl saç korsanlarından eğitim alıcak Luffy Shanks'tan Usopp Yasopp tan Zoro Benn Beckman dan ve geri kalan hepsi bu şekilde bi yonkou tayfasından belli eğitimler alıcak ve o şekilde '' Dünya Hükümeti, Devrimciler, Im-sama, Gorosei, kayıp 100 yıl, D'nin arzusu konusu arkasından işlenicek diye düşünüyorum. Diğer türlü sonuna kadar bu güç seviyesiyle ilerlenemez tahminimce time skip bu sefer 2 yıl değil daha uzun bi time skip olacak yaş olarak, görüntü olarak belli başlı değişiklikler olacak. Veya Dragon un komutanlarından Betty nin meyvesi sayesinde içindeki gücü çıkartabilirler Dragon karşılaşması sonucu ama her halükarda bi powerup olmalı. Yazım hatası vs. Varsa kusura bakmayın. Sizce konu ne şekilde ilerler fikirlerinizi merak ediyorum.

Sayfada yeniyim ilk konum iyi akşamlar herkese...

Muhtelemen olacak ancak time skip olup da seriye ara veririlirse bu harbi ćok üzücü bir olay olur benim açımdan.
Shanks dan eğitim olayına gelirsek.Sanmıyorum.Bak simdi şöyle bir olay var.Hakinin temelleri öğrenilir ancak Haki başka bir hakiyle veya şeytan meyvesiyle ölümüne çarpışdığında gelişir demişdi rayleigh.

Muhtelemen olacak ancak time skip olup da seriye ara veririlirse bu harbi ćok üzücü bir olay olur benim açımdan.
Shanks dan eğitim olayına gelirsek.Sanmıyorum.Bak simdi şöyle bir olay var.Hakinin temelleri öğrenilir ancak Haki başka bir hakiyle veya şeytan meyvesiyle ölümüne çarpışdığında gelişir demişdi rayleigh.
O zaman gelişmesi için shanksle sürekli dövüştüğü düşünülürse? Haki konusunda büyük bi üstünlüğü var ölümüne bi dövüş durumu olabilir mi Luffy nin kendini geliştirebilmesi için böyle bi duruma sokabilir Shanks onu buda bi ihtimal tabi

2 yıl eğitimlerde tek anlam veremediğim Robin. Dragonlardan eğitim aldı ama pasif. Bir tane bile haki kullandığı yok.

Sanırım Oda, bu konuda Luffy-Zoro-Sanji olayını bozmak istemedi. Tayfanın en klas 3 ismi oldukları için Robin'i bu konu da arkada bıraktı. Yoksa çok imkansız yani devrim ordusundan eğitim alıpta hakisiz dönmek.

2 yıl eğitimlerde tek anlam veremediğim Robin. Dragonlardan eğitim aldı ama pasif. Bir tane bile haki kullandığı yok.

Sanırım Oda, bu konuda Luffy-Zoro-Sanji olayını bozmak istemedi. Tayfanın en klas 3 ismi oldukları için Robin'i bu konu da arkada bıraktı. Yoksa çok imkansız yani devrim ordusundan eğitim alıpta hakisiz dönmek.
Daha bi sahnesini görmedik ama olmadığı anlamına gelmez tabi zaten meyvesi çok fazla güçlü belki de güç dengesini sağlamak için yapılmamış olabilir.

Daha bi sahnesini görmedik ama olmadığı anlamına gelmez tabi zaten meyvesi çok fazla güçlü belki de güç dengesini sağlamak için yapılmamış olabilir.
Hakisi olsaydı muhakkak kullanırdı şimdiye kadar. Law, Luffy'e sorduğunda bile ben, Zoro, Sanji bir de sen haki kullanmasını biliyorsun diyor. Law'da haki bilmeyenler Ceaser'dan uzak dursun diyor. Demek ki Robin haki falan bilmiyor.

Hakisi olsaydı muhakkak kullanırdı şimdiye kadar. Law, Luffy'e sorduğunda bile ben, Zoro, Sanji bir de sen haki kullanmasını biliyorsun diyor. Law'da haki bilmeyenler Ceaser'dan uzak dursun diyor. Demek ki Robin haki falan bilmiyor.
O zaman desiğim gibi E.Oda güç dengesi sağlamak için yapmıştır. Luffy Zoro Sanji konusunda haklısın.

O zaman desiğim gibi E.Oda güç dengesi sağlamak için yapmıştır. Luffy Zoro Sanji konusunda haklısın.
Güç dengesini koruyacağım diye absürt bir durum çıkıyor ortaya. Devrimci Ordusundan hakisiz dönmek mi :eek:

Tekrar eğitim olur mu onu bilemiyorum ama. Sanki Oda, eğitimleri arc içine koyuyor gibi zaten.

Mesela Luffy, hapishane de hakisini geliştiriyor. Eğitim alıyor diyebiliriz.
Sanji, suiti kullanmakta ustalaşarak suit üstündeki eğitimden geçmiş olacak. Usopp ile Franky'e suiti geliştirdiği zaman çok daha etkili olacaktır.
gibi gibi... :fool:

Velev ki tekrar eğitim olursa o eğitimleri bizzat görmek isterim ya. Önceki zamanı görmedik bari bunu görelim derim yani. :oleyo2:

Güç dengesini koruyacağım diye absürt bir durum çıkıyor ortaya. Devrimci Ordusundan hakisiz dönmek mi :eek:

Tekrar eğitim olur mu onu bilemiyorum ama. Sanki Oda, eğitimleri arc içine koyuyor gibi zaten.

Mesela Luffy, hapishane de hakisini geliştiriyor. Eğitim alıyor diyebiliriz.
Sanji, suiti kullanmakta ustalaşarak suit üstündeki eğitimden geçmiş olacak. Usopp ile Franky'e suiti geliştirdiği zaman çok daha etkili olacaktır.
gibi gibi... :fool:

Velev ki tekrar eğitim olursa o eğitimleri bizzat görmek isterim ya. Önceki zamanı görmedik bari bunu görelim derim yani. :oleyo2:
Evet burda büyük bi eğitim söz konusu ama dediğim gibi hala bi yonkou veya bi amiralle birebir dövüşcek durum yok şu anda hakisinin süresi uzar 4. Vitesi kullanım süresi artar vs. Ama Elbaf arc ı olcak bu kesin bi durum shanks ta düşmanca yaklaşmıcağına göre bu arc biraz daha farklı geçcek ve ben bunun artık ittifaksız ilerleyebilcek kadar güçlü olacağını düşünüyorum

"Wano sonrası" başlığı ile açılan kaçıncı konu bu acaba ? Özellikle yeni arkadaşlara tavsiyem.. Konu açmadan evvel açacakları konunun benzeri, emsali bir konu var mı, bir bakın. Bir de bir konu hakkında yeni bir fikir/argüman yoksa konu açmayın bence. Şu fikirlerini rahatlıkla genel tartışma başlığında yazabilirsin. X konuda fikrini yazmışsın. Konuya ne gerek ?

Hoşgeldin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık