Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonrası Tahminleriniz

Muhtemelen zoro nidai kitetsuyu alır shuusui yi wanoda bırakır. En güçlü kılıç ustası ünvanını alana kadar da ichimonji elinde kalır. Ancak o olduktan sonra kılıca koshirou ya geri verir. Fakat shodai yı o kelden nasıl alır bilemiyorum

Leşini serer yere :mincika:
Güçten dolayı değil de nasıl karşılaşacaklar ve hangi olay sonucu o noktaya getirecek onu merak ediyorum. Zoro birinden zorla kılıcını almaz sonuçta. Bir şekilde kılıcı vermek istemesi gerekecek de o nasıl sağlanacak bilmiyorum. Belki bu arcın sonunda wano ile ilgili bir şeyler çıkarsa kelin ağzından zoro ya da ailesi ile ilgili bir şeyler duyabiliriz

Güçten dolayı değil de nasıl karşılaşacaklar ve hangi olay sonucu o noktaya getirecek onu merak ediyorum. Zoro birinden zorla kılıcını almaz sonuçta. Bir şekilde kılıcı vermek istemesi gerekecek de o nasıl sağlanacak bilmiyorum. Belki bu arcın sonunda wano ile ilgili bir şeyler çıkarsa kelin ağzından zoro ya da ailesi ile ilgili bir şeyler duyabiliriz
Bizimkiler Mariejoy'u bastığı zaman karşılaşacaklar :good:

Edit: Ya da Elbaf'ta.

Muhtemelen zoro nidai kitetsuyu alır shuusui yi wanoda bırakır. En güçlü kılıç ustası ünvanını alana kadar da ichimonji elinde kalır. Ancak o olduktan sonra kılıca koshirou ya geri verir. Fakat shodai yı o kelden nasıl alır bilemiyorum
Shodainin kelde olduğu kesin değil. Tasarım benzerliği var fakat keldeki kılıç sanki daha uzun bir kılıç gibi.

Sabo'nun yakalanma olayı. Dragon'un orduyla gidişi. Sabo'nun idamı sakız gibi uzamaz; Akainu öldürür, Dragon da Akainu'yu öldürür. Tam savaşı bizimkiler filosu ile alacakken goroseiler ekipleriyle basar. Dragon ölür, Luffy resmi olarak hükümete savaş açar.
1 sezonda 20 yıllık seriyi bitirdin hocam sakin ol. :D

Shodainin kelde olduğu kesin değil. Tasarım benzerliği var fakat keldeki kılıç sanki daha uzun bir kılıç gibi.
Keldeki kılıcın tipi O-katana'dır. Kitetsu serisindeki kılıçlar ise katana'dır. Bu yüzden o kılıcın Shodai Kitetsu olduğunu düşünmüyorum ama yine de önemli bir kılıç olduğu kesin.

Ciddi bir benzerlik var kılıçta ama düşününce oda bu kadar bariz şekilde üç kılıca da zoroya vermez. Hitetsunun zoro için yeni bir kılıç dövmesi de seçenekler arasında değerlendirilebilir

Acayip bir şey fark ettim, belki şimdiye kadar fark edilmiştir ama; Resimde 2 tane siyah giyinmiş adam görüyoruz. İkisi de çok sert ve ciddi bakış attıkları halde zerre kelam etmiyorlar, konuşanlar sadece beyaz giyinen adamlar. Onlar daha umutsuz bir şekilde bakış atmışlar gibi. Belki beyaz giyinenler daha sadıktır, siyahlılar Im'den rahatsızdır?
Güzel yakalamışsın. :good:Öyle giyinmelerinin bir sebebi vardır herhalde. Kelle almaya siyahlı adamların gitmesi gibi. Giydikleri kıyafette özellikle siyahtır çünkü ışık söndürme amacı güden adamlar siyah giyiniyordur belki. Işık sönünce karanlık olur gibisinden böyle bir mesaj da veriyor olabilirler. Ama dediğin şey de çok mantıklı geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık