Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonrası Tahminleriniz

Luffy'nin ödül fırlar, bir tane imparator ölür. Elbaf ile alakalı şeyler öğreniriz vs vs.

-BB gelip 2 yonko meyvesiyle beraber Robin'i alıp ''Elbaf'da görüşürüz Mugiwara-zehahaha'' diye uzaklaşır.
-Wg geldiği için bizimkiler yarı-ölü şekilde adadan kaçmaya çalışır.
-Sabo tutuklanmış, idamı için gün belirlenir. Böylelikle bizim Karaoğlanın son savaş için motivasyonu olur. Yoksa öyle ''Kayıp Yüzyılda adalarımızı ahır yapmışlar'' gibi argümanlarla savaşacak tipler değiller.
Bizim maymunun başka bir motivasyona ihtiyacı olduğunu hiç sanmıyorum.

Kaido ya da Big mom silinir. ufak bi time skip girer, tayfanın ödülleri fırlar özellikle Robin'in. Luffy yonkou olarak anılmaya başlar. Başta balıkadam adası olmak üzere bazı adaları kendi himayesine alır. Shanks ile oturup uzuun uzun konuşurlar, Luffy şapkayı geri verir Shanks almaz Usopp da Yasopp'la buluşmuş olur vs vs derken ayrılırlar sonra yeni bi arc.

Luffy 2b Law ve Zoro 1b veya biraz üstü, Sanji 900-1b arası diğerlerininde en az 100-150m ödülleri artar.

Kaido'nun değil de BM'nin öleceğini düşünüyorum. Katakuri, BM korsanlarının başına geçer.

Benim tahmin değilde bir beklentim var. Bizim çocukları yonkou olup bölgeleri sahiplenmelerini isterdim. Düşünsenize Alabasta, Fishman, Dressrosa bizimkilerin hükmünde sonra bir gün mesela Alabastada Cobra'yı almaya denizci amiralleri falan geliyor ama karşısında bölgeyi koruyan Sanji var, Fishman ıslandda Jinbei, Dressrosa'da Zoro falan. Efsane olurdu. Tabi böyle bir şey muhtemelen hiç göremeyeceğiz ama olmasını isterdim ya.

Luffy 2b Law ve Zoro 1b veya biraz üstü, Sanji 900-1b arası diğerlerininde en az 100-150m ödülleri artar.

Kaido'nun değil de BM'nin öleceğini düşünüyorum. Katakuri, BM korsanlarının başına geçer.

Benim tahmin değilde bir beklentim var. Bizim çocukları yonkou olup bölgeleri sahiplenmelerini isterdim. Düşünsenize Alabasta, Fishman, Dressrosa bizimkilerin hükmünde sonra bir gün mesela Alabastada Cobra'yı almaya denizci amiralleri falan geliyor ama karşısında bölgeyi koruyan Sanji var, Fishman ıslandda Jinbei, Dressrosa'da Zoro falan. Efsane olurdu. Tabi böyle bir şey muhtemelen hiç göremeyeceğiz ama olmasını isterdim ya.
Ben de seri sonuna kadar Shanks dışında kaido ve bigmomın aradan çıkacağını düşünüyorum. Luffy sittin sene WB'yi geçemezdi. Adamı aradan çıkardı mangaka. Yerine geçen marco'yu Luffy'i geçebilir. Kaidoyu sittin sene geçemez. Kaidonun hedefi ölmek. Belli ki bu adam ölecek. Bigmomı da geçebileceğini düşünmüyorum. O da güçten düşürülecek muhtemelen. İleride bence kişinin meyvesi ölmeden nasıl ayrılırı göreceğiz. Yani bigmomdan meyvesi sökülecek ama kendisi yaşamaya devam edecek. Böyle bir meyve çıkabilir ileride vegapunkta falan. Ya da bir makine.

Sonuç olarak seri sonunda Shanks, Teach, Katakuri, King yonkou olacak. Luffy yonkou olmakla ilgilenmeyip bunları geçip kk olacak. Teach'in zirve hali bile bir kaido etmeyebilir.

Wano sonrası beklentilerime gelecek olursak:
Wano dünyaya açılacak. Böylece kimin ne yaptığını gazeteler yazacak ve ödüller artacak. Büyük işi Zoro yapacağı için en büyük artış onda olacak. 1.32 ödüle çıkacak. Böylece tayfada 2 tane 1+ ödüllü kişi olacak. Sanji gözlem hakide biraz daha ilerleyecek. Kokada sıkıntısı vardı onu kıyafet halletti. Zoro muhtemelen shodai kitetsuyu alacak. Ryumanın soyundan olduğu ispatlanacak ve hazan suyu da ona bırakılacak.

Sabo'nun yakalanma olayı. Dragon'un orduyla gidişi. Sabo'nun idamı sakız gibi uzamaz; Akainu öldürür, Dragon da Akainu'yu öldürür. Tam savaşı bizimkiler filosu ile alacakken goroseiler ekipleriyle basar. Dragon ölür, Luffy resmi olarak hükümete savaş açar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık