Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vivre Card Çevirileri

Vivre Card'lardaki bilgileri canon kabul ediyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    108
Eline sağlık.

Konu güzel, bilgi bilgidir elbet işe yarar ama bu konun akıbeti ne olacak ben onu merak ediyorum. Kartlar tüm karakterleri içerdiği için genel tartışmaya mı evrilecek yoksa her tartışma konusunda olduğu gibi en sonunda sadece luffy vs zoro ve mihawk ın serüvenleri mi konuşulacak :T

Hayır oyu vereceğim sanırım.
Vivre cardlarda çok bilindik ucu açık ve gönül eğlendirme amaçlı bilgiler.
Mesela sanji için kartlarda amiral dense ama seride amirallerden güçsüz kişilerle dövüşse bana bu bilgi ne işe yarayacak ? Gönlümü eğlendirir ve meydanlarda kullanırım en fazla
ama seride gösterilen şey değişmez.
Vivre carda sarılıp canım bilgiler diyip içimi mi rahat ettireyim ? En sonunda mangayı okuyoruz ve orda ne gösterilirse kabul etmek zorundayı.

Shanks ve wb içi equal demiş.
“Denk” “eşit” demektir bu.
Ayrıca shanks kk liğe en yakın kişi olarak belirtiliyor.
Ben bu iki bilgiyi kabul etsem şimdi shanks’den güçlüsü yoktur benim için.
Mangada shanks ile wb çarpışıp gök yardı.
Bu sahne olmasa verilen bilgi hiçbir işime yaramazdı. O yüzden manga da bu düşünceyi desteklediği zaman vivre cartta yazan şey değer kazanır. Yine her şey mangada bitiyor yani.

Sanji için danışman demiş. Eee mangada kimse sanji’ye bir şey danışmadığı sürece ne işe yarayacak bu ? Sanji’nin emri altında zou da ve bm nin gemisine karşı zafer alındı işte ben bu olaylara bakarak yorumumu çıkarırım.
Adam danışmandan daha çok emir komuta görevi görmüş.

Hayır oyu vereceğim sanırım.
Vivre cardlarda çok bilindik ucu açık ve gönül eğlendirme amaçlı bilgiler.
Mesela sanji için kartlarda amiral dense ama seride amirallerden güçsüz kişilerle dövüşse bana bu bilgi ne işe yarayacak ? Gönlümü eğlendirir ve meydanlarda kullanırım en fazla
ama seride gösterilen şey değişmez.
Vivre carda sarılıp canım bilgiler diyip içimi mi rahat ettireyim ? En sonunda mangayı okuyoruz ve orda ne gösterilirse kabul etmek zorundayı.

Shanks ve wb içi equal demiş.
“Denk” “eşit” demektir bu.
Ayrıca shanks kk liğe en yakın kişi olarak belirtiliyor.
Ben bu iki bilgiyi kabul etsem şimdi shanks’den güçlüsü yoktur benim için.
Mangada shanks ile wb çarpışıp gök yardı.
Bu sahne olmasa verilen bilgi hiçbir işime yaramazdı. O yüzden manga da bu düşünceyi desteklediği zaman vivre cartta yazan şey değer kazanır. Yine her şey mangada bitiyor yani.

Sanji için danışman demiş. Eee mangada kimse sanji’ye bir şey danışmadığı sürece ne işe yarayacak bu ? Sanji’nin emri altında zou da ve bm nin gemisine karşı zafer alındı işte ben bu olaylara bakarak yorumumu çıkarırım.
Adam danışmandan daha çok emir komuta görevi görmüş.
Shanks kişilik için en yakın kişi deniyor karıştırmayalım.Kişilik olarak en yakın kişiymiş ama güç olarak yetmemiş.Yetse şapka verecek adam aramazdı zaten.Bunu geçtim kk olmak için güç bile yeterli olmayabilir.Herkesi etrafında toplama gücü yada herşeyin sesini duyma gücü gerekiyor olabilir.Bu yoksa istediği kadar kişiliği olsun en fazla yakın olmakla kalır.

Shanks kişilik için en yakın kişi deniyor karıştırmayalım.Kişilik olarak en yakın kişiymiş ama güç olarak yetmemiş.Yetse şapka verecek adam aramazdı zaten.Bunu geçtim kk olmak için güç bile yeterli olmayabilir.Herkesi etrafında toplama gücü yada herşeyin sesini duyma gücü gerekiyor olabilir.Bu yoksa istediği kadar kişiliği olsun en fazla yakın olmakla kalır.
Wb ve shanks için equal demiş ?
Wb için de mangada istese kk olur yazıyor ?
Dediğim gibi isteyen istediğini çıkarıyor o yüzden mangada ne yaşanıyorsa o önemli bu bilgiler anca gönül eğlendirir.

Wb ve shanks için equal demiş ?
Wb için de mangada istese kk olur yazıyor ?
Dediğim gibi isteyen istediğini çıkarıyor o yüzden mangada ne yaşanıyorsa o önemli bu bilgiler anca gönül eğlendirir.
Yaşlı hali için eşit demesinde problem görmüyorum gök yarılınca da öyle çizildi.Ve evet istediğinde kk olabilirdi Raftel'in yerini Roger söylemek istiyor ve one piece var diyor beyazsakal.Bildiği şeyler çok daha fazla olabilir her sırrını bildiğimizi söyleyemeyiz beyazsakalın.Ayrıca Doffy'nin konuşmasında da tahta oturmadı önüne geçip engel oldu deniyor.Yani rahatlıkla kk olabilirmiş.Eşit denebilir ama en güçlü adam tamamen eşit değildir kıl payı kazanabilir ikisi arasındaki bir dövüşte o dayanıklılığıyla.Zaten bu sebeple Ace gelince beyazsakalla mı dövüşeceksin diyor Shanks.

@hdbfresh Bu kartlar gerçek bilgileri yansıtıyor mu? inanalımmı burada yazanlara?
Karakterlerin sahip oldukları meyve isimleri ve belli başlı şeyler haricinde çoğunluğu yorum. Tıpkı diğer databooklarda olduğu gibi. Yeni açıklanan meyve isimlerini dikkate alırım. Geri kalanları yorum olarak kalır benim için. Oda'nın mangada işlemesi önemli benim için. Oda böyle bir şeyi uzun zamandır istiyordu bilmem ne diye gaz verdiler ama netice de yine editörler ve Japonya'daki bazı fanların dahil olduğu bir çalışma oldu.

Karakterlerin sahip oldukları meyve isimleri ve belli başlı şeyler haricinde çoğunluğu yorum. Tıpkı diğer databooklarda olduğu gibi. Yeni açıklanan meyve isimlerini dikkate alırım. Geri kalanları yorum olarak kalır benim için. Oda'nın mangada işlemesi önemli benim için. Oda böyle bir şeyi uzun zamandır istiyordu bilmem ne diye gaz verdiler ama netice de yine editörler ve Japonya'daki bazı fanların dahil olduğu bir çalışma oldu.
Sürekli oltaya geliyoruz!

Bu databooklardan en büyük darbeyi sabo öldü diyenler yedi zaten :D Onlara haala üzülürüm..

Bu arada, sabo öldü bilgisi databookmuydu onu da tam bilmiyorum ama öyle bir şeydi sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık