Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Vista

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 119 80.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 29 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    148
epey saglam adam. kılıc ustalıgındada wanoda dahil muhtemelen ilk 5-6 dadır dünyada ;) mihawk tanımasa, kendi deyimiyle aptal olurdu zaten ;)

eline saglık smoker ;)

Son düzenleme:
Kılıçta ilk beştedir. Bazı arkadaşları anlamıyorum Roger 1 numara idi, ama kimse WB'ye tek atar diyemez, gayet zorlu bir karşılaşma olur. Vista da Mihawk'ı zorlayacak bir karakterdir.

Vista’nın kartından birkaç kesitinin çevirisini şuraya atayım.

- İnanılmaz kılıç yetenekleriyle Mihawk ile mücadele edebilecek üst sınıf (top class) bir kılıç ustasıdır.

- Tayfanın en önemli üyelerinden biridir.

- Zırh ve gözlem haki kullanıcısıdır.

- Özellikle zırh haki konusunda ustalaştığı belirtildi.

- Mihawk’ın gücüne rağmen onunla yüzleşmek için birazcık bile çekinmemiştir.

- 47 yaşında

Vista’nın kartından birkaç kesitinin çevirisini şuraya atayım.

- İnanılmaz kılıç yetenekleriyle Mihawk ile mücadele edebilecek üst sınıf (top class) bir kılıç ustasıdır.

- Tayfanın en önemli üyelerinden biridir.

- Zırh ve gözlem haki kullanıcısıdır.

- Özellikle zırh haki konusunda ustalaştığı belirtildi.

- Mihawk’ın gücüne rağmen onunla yüzleşmek için birazcık bile çekinmemiştir.

- 47 yaşında
O zaman kartlara güveniriz. Vista'ya bakan kimse bana gözlem hakisi ipucunu yakaladım diyemez ama kartta baya vermişler. Vista için sürpriz yapmayan mangaka Croco için mi yapıyor?

O zaman kartlara güveniriz. Vista'ya bakan kimse bana gözlem hakisi ipucunu yakaladım diyemez ama kartta baya vermişler. Vista için sürpriz yapmayan mangaka Croco için mi yapıyor?
Orasını bilemem kartlar istediği bilgiyi veriyor. Wb’nin roger dan önce bile en güçlü olmasını belirtmeleri ama kid’de kral haki olduğunu belirtmemeleri gibi. Bazı şeylerin mangada geçmesini bekliyorlar ama bazı bilgileri de kendileri veriyorlar wb bilgisi gibi. Bundan sonra manga ile çelişen veya manga ile ters düşen tek bir bilgi çıksın kartlar benim için bitmiştir zaten.

Orasını bilemem kartlar istediği bilgiyi veriyor. Wb’nin roger dan önce bile en güçlü olmasını belirtmeleri ama kid’de kral haki olduğunu belirtmemeleri gibi. Bazı şeylerin mangada geçmesini bekliyorlar ama bazı bilgileri de kendileri veriyorlar wb bilgisi gibi. Bundan sonra manga ile çelişen veya manga ile ters düşen tek bir bilgi çıksın kartlar benim için bitmiştir zaten.
Historyam seni bu başlıkta görmek bile tebessüm etmem için yeterli.

Wb için sıkıntı yok bence, Roger rüzgar gibi geçti gitti. Kid içinse kartlar hazırlandığında Kid ne durumdaydı bakmak lazım. Kid kartı hazırlandı kontrol edildi onaylandı sonra mangada o sahne olduysa bence sıkıntı yok ama Vista, Croco veya mangada işlenmiş bir karakter için ekstra bilgi veriyorsa ben bunu doğru kabul ederim. Vista gözlem hakisini belirtmeye gerek yokken söyleyip Croco'da sürpriz yapamaz. Crocus için bile haki yazan Croco'da neyin sürprizini yapacak ki. Yine dönelim Vİsta'ya zırh hakisinde ustalaşmış özellikle bu baya önemli bir bilgi bence. Buradan Akainu'ya ekmek çıkar. Kabul etmeyeceksek mangayı başka yorumlarız. Şu saatten sonra Vista için b.haki çöp demez kimse Akainu ah dedi diye.

Sonuç olarak bilemiyorum. H.haki bir nebze sürpriz sağlar da gözlem ya da silahlanma için kimse sürpriz yaşamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık