Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vista vs. Charlotte Perospero

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Oda: I'll explain a little about the Whitebeard Pirates. First, captain Whitebeard and the 16 commanders. All 16 commanders, despite numbers and ages have the same rank. All the same. Whitebeard Pirates are just split in 16 groups and the division number does not indicate strength.

Oda Hiçbir yonko'da açıklama yapmazken özellikle wb'de komutan numaralarının güçle alakası olmadığını belirtiyor.
Peki Oda öyle diyorsa öyledir. Fakat gördüğümüz kişilere bakınca bende bir güç sıralaması varmış intibası yaratıyor.

Perospero da Snack'ten üstün gözüküyor. Ve hem Vista'ya hem de Peros'a bakınca Peros daha üstün geliyor bana.

Ace'in tam gücünü hiçbir zaman görmedik. Tekinde meyve emen, serinin en tehlikeli karakterine karşıydı, ötekinde kendi meyvesinden üstün meyveye sahip amiralle boğuştu.

Gösterdiği şeylere bakarak bile Peros'da olmayan ada boyutu atakları var, zıtlık olmadığı sürece amiralle bile meyve çarpıştırabiliyor.

Mangaka'nın gözünde çok daha değerli bir tip Ace. Yani Cracker bile kazanamaz, Peros filan imkansız.

@Monkey D. Luffy

WB'nin tayfasındaki tümen sıralaması güç belirtmiyor.
Ace'in karşısına çıkan rakiplerin çok sıkıntı rakipler olduğunu biliyorum da ada boyutu ataklarla olmaz bu iş Ace'de ada boyutunda ataklar var diye >Marco'da olabilir o zaman :D
Ace>Perospero'ya net bir şekilde katılıyorum ama Ace>Cracker'a katılamam şahsen G4'le kafa kafaya kapışan ve Nami olmasa Luffy'yi pert edecek bir adamdı çünkü.

Smoothie 2.komutan olarak bekliyoruz genel olarak ama harbiden de Cracker'ın 2.komutan olma ihtimali de var :D Cracker'ın ödül muhabbetti beni tedirgin ediyor bu konuda.
Roger ile kapismis WB. Shanks ile Teach desek Odeni Gabani Reyliyi Inuyu Nekoyu tutacak adam da var. WB tayfası diğerlerine nazaran güçlü de olabilir. Acaba eski 2. nasıldı. :hmm:

Vista Mihawk tutmuş. Mihawk ovme için atıp tutulup bu adamin yaptığı es gecilmemeli. Adamı blokladi yani.

Roger ile kapismis WB. Shanks ile Teach desek Odeni Gabani Reyliyi Inuyu Nekoyu tutacak adam da var. WB tayfası diğerlerine nazaran güçlü de olabilir. Acaba eski 2. nasıldı. :hmm:

Vista Mihawk tutmuş. Mihawk ovme için atıp tutulup bu adamin yaptığı es gecilmemeli. Adamı blokladi yani.
Gaban balon. Xd Diğerleri dalmıyordu büyük ihtimal. Haksız rekabet olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık