Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vista vs. Charlotte Perospero

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Sabonun rahatça aldığı JB de Katakuri seviyesi mi? Sayilara mı takilacaz?

Ki sayilara takinilsa Snackden sonra Peros gene 5 oluyor
Perospero'nun Snack'ten güçlü olma ihtimali var yalnız.Brulee zaten bu yenilgi onun sınırlarını da belli etmiş oldu gibisinden bir şeyler demişti.Komutanlardan sonraki en güçlü adam Perospero bence Bm tayfasında.

Perospero'nun Snack'ten güçlü olma ihtimali var yalnız.Brulee zaten bu yenilgi onun sınırlarını da belli etmiş oldu gibisinden bir şeyler demişti.Komutanlardan sonraki en güçlü adam Perospero bence Bm tayfasında.
Tamam işte. Vistanin Aceden güçlü olma ihtimali var. Çat 5. dendi diye 5. adam deniyor. Peros da 4 tatlı komutanı dışında kalan biri. Dışarıdan 5 olur ki bana göre de 4.

Sabonun rahatça aldığı JB de Katakuri seviyesi mi? Sayilara mı takilacaz?

Ki sayilara takinilsa Snackden sonra Peros gene 5 oluyor
Ödülü daha yüksek Pero'nun? Bir de çizildiği kadarıyla çok daha ön planda. Oda baya sağlam sahneler çizdi kendisine. Gücünü hissettirdi.

JB Ace'den tek yiyordu kaç yıl önce. Zaten o sağ kol falan değildi. Taa Dressrosa'da söylüyordum bunu.

WB tayfasında tümen sıralamasında bir güç dengesi var. BB'de ise yok.

Ödülü daha yüksek Pero'nun? Bir de çizildiği kadarıyla çok daha ön planda. Oda baya sağlam sahneler çizdi kendisine. Gücünü hissettirdi.

JB Ace'den tek yiyordu kaç yıl önce. Zaten o sağ kol falan değildi. Taa Dressrosa'da söylüyordum bunu.

Kim karar veriyor bu durumu peki? Ace fan federasyonu falan mi? bbde yok wbde var falan.

Ödül tayfada Pekoms > Oven olmadığı için ordan da yürümez

Vista bence daha güçlü Ace'den.Ace'i 2.komutan seviyesinde görmüyorum.Ace 3.adam ile 4.adam arasındadır bana göre.
Ace'in tam gücünü hiçbir zaman görmedik. Tekinde meyve emen, serinin en tehlikeli karakterine karşıydı, ötekinde kendi meyvesinden üstün meyveye sahip amiralle boğuştu.

Gösterdiği şeylere bakarak bile Peros'da olmayan ada boyutu atakları var, zıtlık olmadığı sürece amiralle bile meyve çarpıştırabiliyor.

Mangaka'nın gözünde çok daha değerli bir tip Ace. Yani Cracker bile kazanamaz, Peros filan imkansız.

@Monkey D. Luffy

WB'nin tayfasındaki tümen sıralaması güç belirtmiyor.

Oda: I'll explain a little about the Whitebeard Pirates. First, captain Whitebeard and the 16 commanders. All 16 commanders, despite numbers and ages have the same rank. All the same. Whitebeard Pirates are just split in 16 groups and the division number does not indicate strength.

Oda Hiçbir yonko'da açıklama yapmazken özellikle wb'de komutan numaralarının güçle alakası olmadığını belirtiyor.
Marco'nun sağ kol olduğu belli ama gerisinin güç sıralaması belli değil.
Yani Vista 2. adam da olabilir 10. adam da olabilir. Savaştaki gösterdikleri performansa bakarsak zaten Vista-Jozu-Marco en önemli adamlar olduğu belli oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık