Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Vinsmoke Ailesi

Sanji hangilerini yenebilir?

• Reiju

Kullanılan: 14 53.8%
  • Ichiji

Kullanılan: 17 65.4%
  • Niji

Kullanılan: 22 84.6%
  • Yonji

Kullanılan: 24 92.3%
  • Judge

Kullanılan: 22 84.6%
  • hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26
Evet, 898. sayı ile güzel bir Vinsmoke show izledik. Sizden istediğim kraliyet ailesinin fertlerini sıralamanız, Sanji'yi bir güç sıralamasında nereye koyarsınız? Vinsmokeları kıyafetleri ve tüm savaş ekipmanı tam olarak ele alın lütfen.

Reiju "Poison Pink"
En büyük kardeş, Sanji'nin pek sevdiği ablası. Henüz çocukluğunda demir parmaklıkları eliyle bükebildiğini gördük. Zehre karşı bağışıklığı var, zehirli nefese sahip ve zehrini fiziksel saldırılarıyla da birleştirebiliyor.

Ichiji "Sparking Red"
Dördüzlerin ilki, karizmatik lider. Ellerinden saldığı kıvılcımların Oven'ı dahi delip geçtiğini gördük. Bu gücünü yumruklarıyla da birleştirebiliyor, yumrukları Perospero'nun duvarını parçalayacak kadar güçlü.

Niji "Dengeki Blue"
898'de Sanji'yi patlamada kucaklamasıyla ve gözlükleriyle X-Men filmlerinin Quicksilver'ını aratmadı. Big Mom korsanlarının yenilmiş bedenlerinin oluşturduğu tepecikte Nusstorte'yi tek eliyle tutuyordu. Müthiş derecede hızlı, bu hızını kılıç ustalığıyla ve elektrik gücüyle birleştirince çok tehlikeli olduğu açık.

Sanji
Akıncı zırhı yok ama mangal gibi yüreği var, kenbunshoku ve busoshoku hakisi var, balyoz gibi bacakları var, dirisine de 177 milyon belly ödül var. Ailede haki kullanan muhtemelen yalnız kendisi.

Yonji "Winch Green"
Başlarda Sanji tarafından çizilen karizmasını Pikaçuya Kakao Adası turu attırarak toparladı. Daha öncesinde de Daifuku'nun cinini yere indirmişti. Güçlü ellere sahip tuttuğunu koparan bir delikanlı. Franky'nin yaptığı gibi mekanik ellerini zincirle kollarından ayırabiliyor.

Judge
Ailenin babası. Politik gücü ve bilim adamlığının yanı sıra güçlü bir savaşçı. Mızrağında ve zırhında gizlediği pek çok numara var. Kıyafeti, oğulları ve kızı gibi onu ateşe ve kurşunlara karşı dayanıklı yapıyor.

Benim sıralamam şimdilik şu şekilde:
1- Ichiji
2- Reiju
3- Niji
4- Sanji
5- Yonji
6- Judge

Son düzenleme:
sanji içindeki gücü uyandırmazsa dayak yer çoğundan ^^ hepsini dövebileceğini düşünmüyorum ciddi dövüşlerde

Şu an Niji'ye denk olduğunu düşünüyorum. Power up alırsa hepsinin üzerinde bir güce sahip olacağını tahmin ediyorum. Şu anki sıralamam şu şekilde:

Ichiji
Reiju
Niji=Sanji
Judge
Yonji

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık