Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Vinsmoke Judge

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 18 18.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 78 81.3%

• Kullanılan toplam oy
    96
Artık kendi kendinle mi konuşuyorsun Kum Kum. :oleyo2:
"Önceden de dediğim gibi" deyip dediğimi gösterdim. Sen öyle anladıysan bir de böyle düşün. :D

Neden eziklerin bu kadar fanısın.Mazlumları çok mu seviyorsun ?:oleyo2:
Fanıyım yazdığım yeri bir göstersene. Artik yazmadığįm şeyleri de hayal dünyanda yaşamaya başlamışsın dikkat et kendine biraz. :D

Adamın zeki olduğu bir gerçek seride her şey dümdüz korsanlık değil. Adamlar insan üretmiş "insan" sen boş boş Koffy öv hadi bakım. :D

Vegapunk’tan çalmıştır onun gölgesinde kalmıştır kesin büyütmeye gerek yok.Kostümsüz çöpler kostüm olmayınca ağladı zaten bu kostümüm yok diye.Kum-kun çok seviyor herhalde ağladı diye croconun hapiste ağlaması gibi. :D
Hahaha nerde ağlamış la Croc ulan Koffy ile mi karıştiriyon?

"Fujitora bana yardım etseydi böyle olmazdı ühü ühüü" Tauru buna sağlam kapak yapmişti orada. :hhh:

"Önceden de dediğim gibi" deyip dediğimi gösterdim. Sen öyle anladıysan bir de böyle düşün. :D

Fanıyım yazdığım yeri bir göstersene. Artik yazmadığįm şeyleri de hayal dünyanda yaşamaya başlamışsın dikkat et kendine biraz. :D

Adamın zeki olduğu bir gerçek seride her şey dümdüz korsanlık değil. Adamlar insan üretmiş "insan" sen boş boş Koffy öv hadi bakım. :D
Fanı olanın fanıyım demesine gerek yok.Adamın başlıkta 40 mesaj var geçmiştekiyle birlikte diğerlerinden çok yazmışsın.Kimse umursamıyor 40 mesaj ama sen kendini alıntılıyorsun daha nasıl fan olacaksın. :D

Amiral ayarı karakter. Ama Amiralin saat ayarı, günde 2 defa doğruyu gösterir öyle bir karakter kendisi

Gerçekten herkese nasip olmayacak büyük bir başarı yakalamıştır. Düşün ailende Sanji, Niji falan filan var gene de ailenin en çöpü sensin.

Aşırı kötü kalpli ve acımasız. :( Iğrenç karakter. Umarım ölür.
Ayıp ayıp! Artık akıllandı ve iyi bir aile babası olacak. Ölsün de çocukların anası yok zaten bir de babasız mı kalsınlar? :(
Gerçekten herkese nasip olmayacak büyük bir başarı yakalamıştır. Düşün ailende Sanji, Niji falan filan var gene de ailenin en çöpü sensin.
Oda bu adamı daha güçlü çizebilecekken niye bu kadar güçsüz çizdi acaba? En başlarda herkesin beklentisi baya büyüktü. Yonkou sağ koluna yakın güçte çizebilirdi kimse de bir şey demezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık