Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Vinsmoke Judge

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 18 18.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 78 81.3%

• Kullanılan toplam oy
    96
Cacciki Yonkou seviyesi adamdı, Bigmom'dan tek yeme sebebi büyük ihtimalle oyuna gelmesidir. Flampe falan iğne atmıştır kesin.

Gram sevmem. Balon da değildir. Serinin içinde Amiral-Yonko dengi denildikten sonra tek yedi de benim mi haberim yok. Önüne gelen karakterleri Amiral-Yonko falan yapıyor sonra da balon diyor.

Sevmemem için bir neden yok. Kibirli, kuralcı ve başarı endeksli hırslı kimliğini ortaya koydu ve gitti. Luffy ile girdiği muhabbet bile yeter sevmeme.

Bu anketlere nötr seçeneği de konmalı artık.

Kendisine karşı herhangi bir şey hissedecek ilgim yok. Ama fena karakter değil. Romantizmiyle aptallaşmış tiplerden.

Hiç sevmem kendisini, hem kişilik hemde güç olarak sınıfta kalan bir karakter. Kütüphane çevirilerinin devam etmesine çok sevindim, daha da gelir umarım.
Gelecek. Tüm Kek tarafında çevirisini yapmadığım sadece Vinsmoke Ailesi kalmıştı. Onlar bitince önce bizim tayfaya, sonra da Wano'ya geçeceğim.

''Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin.'' Sözlerinin sahibidir kendisi. Büyük adamdır. Yaktığı uygarlık ateşini sonsuzluğa taşıyacağız.

Bir sanji sever olarak normalde judge’ı sevmemem lazım ama şu bir gerçek judge sayesinde sanji çok daha güçlü oldu.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık