Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Meyveler güçlü yapar ama asıl güç onu kullanan da saklı ,dandik gözüken bir meyve ile iyi kullanırsan senden güçlü birini yenebilirsin örneğim saçma gelebilir ama pokemon da ash roket takımı ile pokemonlarını değiştiriyor.Ash dandik gözüken pokemonlar la kendi pokemonlarını yenmeyi başarabiliyor.

Aslında ben de zaman deme taraftarıyım ancak teknik olarak detaylı bir bilgiye sahip olmasam da izlediğim filmlerden yola çıkarak anladığım şey yer çekiminin zamanı da etkilediği. Bu sebeple yer çekimi>zaman gibi bir kavram ortaya çıkıyor. Bu nedenle yer çekimi en büyük güçtür. Kimse çekim ve itim gücünün üstünde olamaz. Dünyalar, gezegenler, evren bunun üzerine kurulu. Bakmayın Fujitora'da bu meyvenin olduğuna. Oda %1500 kısmasa adam rakipsiz olacak zaten.

Bunun dışında su logiası her zaman yazdığım ve görmek istediğim bir meyve. Umarım birilerinde görürüz. Yer çekimine karşı, daha doğrusu tüm meyve kullanıcılarına anti olabilecek bir meyve diyebiliriz. Ancak yer çekimi suya da etki edebileceğinden su logiasını ikinci sıraya koyuyorum.

Üçüncü meyvem ise Patrick Redfield'ın meyvesi. Batto batto no Mi, model; vampir.

Anladığım kadarıyla burada Patrick bildiğiniz kuchiyose no jutsu tekniğine benzer bir teknik ile istediği kişiyi kontrol altına alıp kendisi için dövüştürebiliyor :) Videosu burada, isteyen bakabilir. Bunun dışındaki özellikleri de videoda mevcut.

Uçabiliyor, ışınlanma derecesinde hızlı hareket edebiliyor, dokunduğu kişiyi yaşlandırabiliyor, etrafı karanlık bir ortama çevirebiliyor. Kısacası bu adam şu ana kadar gördüğümüz çoğu meyvenin yapabildiği şeyleri kısıtlı da olsa yapabiliyor. Teach'in karanlık salması gibi, Bonney'in insanların yaşları ile oynaması gibi, Kuma ve Kizaru'nun ani hareket edebilme kabiliyetleri gibi..

En güçlü meyve bence bir çok filmde gördüğümüz gibi başkalarının güçlerini alabilme meyvesidir. Bunun örneklerini Heroes vb dizilerde gördük ana kahraman kötü niyetliyse nerdeyse durdurulamıyacak hale geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık