Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Valorant (2020)

Valorant Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir free-to-play çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı oyunudur. İlk olarak Ekim 2019'da Project A kod adı altında yayınlanan oyun, 7 Nisan 2020'de sınırlı erişimle kapalı beta dönemine başladı ve ardından 2 Haziran 2020'de resmi olarak yayınlandı.

Oynayan var mı? Oyun hakkındaki ve ajanlar hakkındaki düşünceleriniz neler? Favori ajanlarınız neler?

Riot'un dengeleme ekibi cidden 7/24 sarhoş geziyor gibi geliyor bana. Her kill aldığında can ve kalkan dolduran Reyna'yı oyun başından beri gram nerflemediler. Oyunda tek destek görevi gören heronun can basma mekaniğini nerflüyorlar.

Cs go nun hile sorununa çözüm üretmemesin den dolayı Valorant'a başlayan biri olarak artı ve eksi yönleri var.

Benim gözüm de eksi yönleri.

1.Bir sprey mantığının olmaması.
2.Harita seçememe.
3.En önemlisi saçma takım eşleşmeleri.(Elmassın gold adam oyununda gibi gibi vs)

Artı yönleri.

1.Hile olmaması veya olabildiğince az olması.
2.Türkiye sunucu server sistemleri olması buda Riot Games'in oyuncuya verdiği değeri gösterir.(Dünyada en çok Cs Go oynayan oyuncu sayısı Türkiye de olmasına rağmen yıllardı bir server sistemi Türkiye ye getirmeyen GABE'ye saygılar.)
3.Silah skinlerinin çok pahalı olmaması.
4.Her hatfa veya 2 hafta da bir oyuna güncellemeler getirip oyunu diri tutmaları.

Aklıma ilk gelenler bunlar.

Not.Oyuna 1.5 ay önce başladım 2 hesap kasıyorum. Bir hesabımı önceki sezon DİA 3 bitirdim diğeri PLAT 2.Ayrı ayrı ikisinde oynuyorum gün içinde.

Bir iki arkadaş oynadığı için indirdim arada birlikte oynuyoruz. Epey kötüyüm ama işte... Bir türlü alışamadım yani rakip sürekli headshot atıyor başkalarını izlerken vuramıyorlar. Tavuk gibi ölüp duruyorum. Reyna oynarım ya da şu ateş saçan bom bom adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık