Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Vagabond

Vagabond Güç Listem.

1- Yagyuu Sekishusai - Prime -

2- Shinmen Munisai (Musashi'nin Babası)

3- Yoshioka Kempo

4 - Itou Ittosai

5- Hozoin In'ei - Prime -

6- Miyamoto Musashi - Kojiro ile aynı level -

7- Sasaki Kojiro - Musashi ile aynı level -

8- Hozoin Inshun - Seijuro ile aynı level-

9 - Yoshioka Seijuro -Inshun ile aynı level -

10- Tsujikaze Kohei

11 - Yoshioka Densichiro

@Riful

Vagabond Güç Listem.

3- Yoshioka Kempo

4 - Itou Ittosai

10- Tsujikaze Kohei

11 - Yoshioka Densichiro

@Riful
Bilmiyorum seriye göre mi yorumladın lakin benim bildiğim kadarıyla Mushashi ile Kenshin japon tarihinin en yetenekli/güçlü samurayları olarak anıldığını sanıyorum.

Bilmiyorum seriye göre mi yorumladın lakin benim bildiğim kadarıyla Mushashi ile Kenshin japon tarihinin en yetenekli/güçlü samurayları olarak anıldığını sanıyorum.
Serinin işleniş sırasına göre yorumladım.

Musashi en son Itou Ittosai'ye yenilmiş, ve uykusunda bile öldürememişti Sekishuusai'yi. Yani mangaya göre yorum yaptım.

Serinin işleniş sırasına göre yorumladım.

Musashi en son Itou Ittosai'ye yenilmiş, ve uykusunda bile öldürememişti Sekishuusai'yi. Yani mangaya göre yorum yaptım.
Çocukluğunu saymazsan Mushashi 60 duelloya katılmış ve hiçbirini kaybetmemiş. 1'den çok kişiye dahi attığı kapışmaları var. Benim hatırladığım kadarıyla (seriye bakarsak) klan katili Mushashi en güçlü kişiydi serideki. İlginç geldi 6. sıraya koyman.
Edit: Şİmdi googleladım da, kanıtlanmış 63 tane ölümüne düellosu varmış. 63 kere ölümüne kapışmış ve kazanmış herif vay anasını avradını...

Vagabond Güç Listem.

3- Yoshioka Kempo

4 - Itou Ittosai

10- Tsujikaze Kohei

11 - Yoshioka Densichiro

@Riful
Vagabond belli bir yerde yarıda kalmamış mıydı? Nedense bu en tepedeki isimleri hatırlamıyorum.

Çocukluğunu saymazsan Mushashi 60 duelloya katılmış ve hiçbirini kaybetmemiş. 1'den çok kişiye dahi attığı kapışmaları var. Benim hatırladığım kadarıyla (seriye bakarsak) klan katili Mushashi en güçlü kişiydi serideki. İlginç geldi 6. sıraya koyman.
Japon tarihini bilmem ancak güncelde henüz yenemediği ve ulaşmak istediği rakipler var.

Sekishusai'ye suikast düzenlediğinde aradaki seviye farkını görüp depresyona girdi, ki bu olduğunda Sekishusai ölmek üzere bir adamdı. Ittousai kılıçsız bir şekilde yendi Musashi'yi sadece yarasına baskı yaparak.

Ondan daha önce Inshun'dan korkup kaçmak zorunda kalmıştı, ikincide anca yenebildi.

Yoshioka Seijuro ile svaşından sonra "Onu nasıl yendiğimi bile hatırlamıyorum." diyordu. Yani Vagabond'da o kadar da yenilmez değil.

Vagabond belli bir yerde yarıda kalmamış mıydı? Nedense bu en tepedeki isimleri hatırlamıyorum.
Sekishusai Yagyuu Klanının lideri, suikast düzenlemeye çalışmış ama başaramamıştı.

Zihninde ise her zaman In'ei ve Sekishusai var, iki yaşlı adam. Bunları görüyor zirve olarak.

Munisai babası Musashi'nin,
Kempo Seijuro'nun babası, Munisai'nin rakibi.

Japon tarihini bilmem ancak güncelde henüz yenemediği ve ulaşmak istediği rakipler var.

Sekishusai'ye suikast düzenlediğinde aradaki seviye farkını görüp depresyona girdi, ki bu olduğunda Sekishusai ölmek üzere bir adamdı. Ittousai kılıçsız bir şekilde yendi Musashi'yi sadece yarasına baskı yaparak.

Ondan daha önce Inshun'dan korkup kaçmak zorunda kalmıştı, ikincide anca yenebildi.

Yoshioka Seijuro ile svaşından sonra "Onu nasıl yendiğimi bile hatırlamıyorum." diyordu. Yani Vagabond'da o kadar da yenilmez değil.
Seride bile o gelişim süresini anlatıyor, adam anasının karnından güçlü çıkacak hali yok ya :D. Şimdi ortada bir durum söz konusu, söylersem spoiler vermiş olacağım o yüzden hiç söylemeyeyim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık