Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 95 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    267
mınatours'un hatrına bende birşey demiyorum çocuğun günde en az 10 mesajını siliyorum 10 yaşında bebe takma sen ne olduğunu biliyoruz senin...:good:

Çoçuk iyice sarmıs durumdaa(muguwara) her konuda smokerin yazdıklarının birinin yada bir kacının yanlıs oldugunu soyluyor :D

Şİmdiye kadar tayfada kendini en az geliştirenlerden biri olmasının nedeni Usopp'un zaten yeteneğinin zirvesinde olması olamaz mı?
Birçok bölümde bunu Oda bize bunu gösterdi.Belki güçlü bir savaşçı olmasada Nişancılığı bence GrandLine da (NW hariç orayı daha bilmiyoruz)tek geçilebilecek kişilerden biri olarak görüyorum.
Bence Usopp un çok güçlü bir savaşçı olmasındaki tek engel kullandığı silahlar.çürük yumurta,lastik vb gibi silahlar yerine bir tane tüfeği olsa Usopp'un karşısında duracak adamın bir elin parmağını geçmiyeceğini düşünüyorum.
Van Auger ne oluyor sorması ayıp??

Ben en iyisi demedim zaten.Ama en iyilerden biri o kesin
Usopp hariç nice adamlar vardır...

Son düzenleme:
Usopp hariç nice adamlar vardır...
ama ussop birtane
başka o kadar burnu uzun adam olamaz :ehe:

Usopp'un yeteneği üst düzeyde zaten korkaklığını yenerse sapanla bile çok iş yapar silaha gerek yok :cool:
zaten yapıyor ussop hummer

usoppu abartmayın bukadar buraya şansı ve aldığı ilginç silahların kullanılcağı elverişli ortamların çıkmasıyla hayatta kaldı yeni dünyada okadar şanslı olmazsa nolcak ? usop şeytan meyvesi yemezse zaten kendine güvenemez kolay kolay... kadranlara rağmen hala korkak ve diğerlerinin yanında güçsüz ??
ya kardeş bak emin ol ki ussop sadece bedenini güçlendirse hafiften ondan daha iyi keskin nişancı olamaz en iyi örneği cp 9 nico robin i kurtarışı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani... Sadece bedenini değil... Kafa yapısınıda değiştirmesi lazım... Şuan Usopp Van Auger'in tırnağı olamaz...

Usopp`un bir Van seviyesine gelmesi için alt-ego`sunu fedakarlık yapıp üst-ego`su yapması lazım.İstediği kadar güç kazansız ama korkak oldumu yinede güç.Kadran`lara sahip,kadran dediğimiz şey duruma göre Luffy bile bayıltcak güce sahip fakat korkak olduğu için kullanamıyor,Van ise WB karşısında korkmadan duruyor.O yüzden önemli olan Sogeking bence.
Beyazsakal'dan ziyade... Ace gibi bir adama çekinmeden saldırıyor... Hemde 10 metre yakınından... Her adam yapamaz bunu...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık