Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.9%
  • Sevmem.

Kullanılan: 93 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    265
Eline sağlık
şimdi usopp korkak falan ama hatırlatırım arabastada
köstebek kadın kaptanın öldü deyince usoppun halini
usopp korkak morkak ama nakamaları söz konusu olunca da...
Ve ayrıca Luffyle dövüşecek kadar da cesur
Tanıdığı en güçlü adamla dövüştü
Ve o ciddi hali gözümün önünden gitmio walla

luffy den sonra hep zoro aldı kaptanlığı normal olarak.bence zoro dan sonra brook alabilir daha önce kaptanlık tecrübesi var

Az da olsa göstermiş. Ne alıp veremediğiniz var Usopp'tan canım.
Korkak morkak ama eşi bulunmaz bi kişi.
Yeteneğini daha iyi şekilde kullanacağı günLer yakındır. Güveniyorum ben Usopp'a =)
Çeviri içinde sağol Smoker acele desende yinede iyi ^^

Az da olsa göstermiş. Ne alıp veremediğiniz var Usopp'tan canım.
Korkak morkak ama eşi bulunmaz bi kişi.
Yeteneğini daha iyi şekilde kullanacağı günLer yakındır. Güveniyorum ben Usopp'a =)
Çeviri içinde sağol Smoker acele desende yinede iyi ^^
Rica ederim...

her ne kadar korkak olsada kıvrak zekasıyla dövüş anında dahi mükemmeller yaratabiliyor.usopp bence shabondy de alcagı dersi almıstır dıe düşünüyorum korku korku bi yere kadar usopp o adadan döndügünde bambaska birisi olup cıkacak karsımıza :D olmadı peronayı tayfaya alalım dövüşlerde usopp a negative hollow atsın ^^
Yine yemez. Böyle geldi böyle gider.

Son düzenleme:
:) ellerine sağlık abi

Ben usopp'un bu kadar çok saldırısı olduğunu bilmiyordum :)
Keşke kabutoya meyve yedirse oda daha güzel olur ( İlla usopp yiyicek değil )

Herkez Ussopu Korkak Görüyo..Nami Korkak Deilmi Choppa Korkak Deilmi..USsop Nerde Nsl Davrancanı Biliyo Bence Bu benım Dusuncem

Naruto kyuubi çatışması gibi aslında sakura vs inner sakura'ya daha uygun.Yada hulk izleyenler hatırlar bruce benner hulk'a dönüşeceği sırada gri hulk vs yeşil hulk çatışması oluyodu dövüşü kazanan dışarı çıkıyodu usopp'da öyle olsa ilginç olur yada yugi-oh gibi normal de usopp olsun savaş zamanı sogeking'e bağlasın...
Kyubi NArutonun Kendi isteginde Cıkmıyokı..İstek Dısı Oluyo o.Ama En SOnunda Kyubının Chakrasını BAstırmayı Ögreniyo..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Olabilir.Sogeking çok daha iyi...Herkes usoop'u öldü sansın aynı usoop ama sadece biraz cesur şekilde gelse daha iyi(farklı kişilik olarak...)

Sonucta Gerı BAstırabıldımı..Yondaime sadece ruyasına Girdi..orda saten Naruto BAbasının Kım Oldugunu ögrendi..sonrada kyubuıyı gerı bastırıp gıdıp paini yenmedimi?

Özür dİlerim..ama Narutoya Dil uzatılınca tutamıyom kendımı:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık