Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Truman Show'da Olsanız ?

Siz Olsanız Nabardınız

• Kullanılan toplam oy
    40
Öncelikle filmin özetini geçelim.

Filmin baş karakteri olan Truman, aslında film içinde film denebilecek şekilde, bir TV yıldızıdır… Yalnız, işin ilginç olan tarafı Truman’ın bu oyunculuk kariyerinin farkında olmamasıdır… İşin gerçeği, Truman 30 yıl önce doğduğu günden bu yana, tüm dünyada izlenen bir TV şovunun baş oyuncusudur… Truman, tamamı TV dizisi için hazırlanmış olan bir dekorun içinde yaşamaktadır… Etrafındaki herkes, annesi, babası ve karısı dahil şovun bir parçası ve birer oyuncudur… Truman’ın yaşadığı yer ise, muhteşem bir manzarası olan cennet köşesidir… Burası aslında bir adadır ve ana karaya köprüyle bağlıdır… Truman’ın başrolde olduğu bu günlük yaşantı, 24 saat boyunca 5 bin kamera ile izlenmekte ve dünya TV’lerinde yayınlanmaktadır… Truman, aslında gökyüzü, güneş, ay ve bulutlar dahil büyük bir stüdyoda yaşamaktadır… Çok büyük bir küre şeklindeki bu stüdyonun dışına çıkması her fırsatta engellenen Truman, hiç bir şeyin farkında değildir…

Gelelim soruya, finalde Truman karakteri tv programında olduğunu anlayıp, uzun süren kaçma çabaları sonunda seçimini gerçek Dünya'dan yana kullanıyor.

Siz olsanız seçiminiz ne olurdu ? Bir yalana inanıp devam mı ederdiniz, yoksa gerçek yaşamı mı seçerdiniz ?

Konuyla alakalı olarak

Son düzenleme:
Şimdi burada birçok kişi çekip gideceğini söyleyecek fakat aslında kimse çekip gitmiyor, gidemiyor.

Not: Çekip giderim.
Not2: @twei leştim iyice.

Şu olabilir.

Ama bu projeden ne kadar para kazandığımı da kontrol ederdim önce. İyi para/tazminat falan alabiliyorsam çıkardım belki. :)

Truman’ın yaşadığı adada? yaşamak isterdim ancak +5000 kamerayla gözetlenen bir sirk maymunu olmak istemezdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık