Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 79.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.6%

• Kullanılan toplam oy
    326
Ölen birini hayata döndürmek olsaydı banko Cora'ya yapardı.
Mümkün değil.
Ölümsüzlük lanet diyorum size. Law, Rosinante'ye böyle bir kötülük niye yapsın?
Neden Rosinante'yi, Law'un kendisini diriltmek için canını feda ettiği gerçeğinin yaratacağı acıyla sonsuz bir hayata bağlamak için canından vazgeçsin?

Böyle bir şeyi yaparsa ancak Doflamingo için yapardı.
Tabi uygun ceza koşullarını sonsuza dek kalıcı olacak şekilde sağladıktan sonra.
Ama artık onu da yapmaz çünkü Sengoku ona "Rosinante yaşamanı isterdi" dedi. Bu saatten sonra canından da vazgeçmez Doflamingo için.

Acaba Rosa'da yerini söylemiş midir? Yoksa Law küçükken kendine geldiği vakit sonradan yerini öğrenmiş midir?
O sahnelerde hiç öyle bir şey yoktu. :agla:
(Belki en sonda Oda hazretleri tenezzül ederse olur ama. :ühü:)

Law da bi' ziyaret etsin ölmeden. :D
Sengoku bir konuşsa. :artiz:

Mümkün değil.
Ölümsüzlük lanet diyorum size. Law, Rosinante'ye böyle bir kötülük niye yapsın?
Neden Rosinante'yi, Law'un kendisini diriltmek canını feda ettiği gerçeğinin yaratacağı sonsuz bir hayata bağlamak için canından vazgeçsin.

Böyle bir şeyi yaparsa ancak Doflamingo için yapardı.
Tabi uygun ceza koşullarını sonsuza dek kalıcı olacak şekilde sağladıktan sonra.
Ama artık onu da yapmaz çünkü Sengoku ona "Rosinante yaşamanı isterdi" dedi. Bu saatten sonra canından da vazgeçmez Doflamingo için.
2 kullanımı varsa bundan biri yaşayanı ölümsüz yapmak iken diğeri ölen birini normal bir şekilde hayata döndürmek ise demişlerdi.
O yüzden Corazon'a yapar demiştim. :D

O sahnelerde hiç öyle bir şey yoktu. :agla:
(Belki en sonda Oda hazretleri tenezzül ederse olur ama. :ühü:)
Belki en son ayrılırlarken daha sonra tekrar karşılaşalım gibi bir şey demiştir, Law'a.
'Corazon hakkında konuşabileceğim tek insan sensin.' dediği için belki tekrar bir araya gelirler, konuşurlar senin profil resmin gibi sahne görürüz. :ühü:

2 kullanımı varsa bundan biri yaşayanı ölümsüz yapmak iken diğeri ölen birini normal bir şekilde hayata döndürmek ise demişlerdi.
O yüzden Corazon'a yapar demiştim.
:D

Belki en son ayrılırlarken daha sonra tekrar karşılaşalım gibi bir şey demiştir, Law'a.
'Corazon hakkında konuşacak tek insan sensin.' dediği için belki tekrar bir araya gelirler, konuşurlar senin profil resmin gibi sahne görürüz. :ühü:
O da mümkün değil. O durumda zaten kahrından ölür adam. Hiç mutlu olmaz ki. Adamı kahrından öldürmek için canını feda ederek diriltmenin mantığı yok.
Hani anca tek bir şekilde mümkün olur o dediğin. Ölüyü diriltme karşılığında kendi ölümünü feda etmesi (ölümsüz olması) gerekirse falan.
Ama o da çok korkunç bir bedel. Oda o kadar fenaya gitmez.

Diğer dediğini de işte anca hikaye sonunda umuyorum ben. :artiz:

O da mümkün değil. O durumda zaten kahrından ölür adam. Hiç mutlu olmaz ki. Adamı kahrından öldürmek için canını feda ederek diriltmenin mantığı yok.
Hani anca tek bir şekilde mümkün olur o dediğin. Ölüyü diriltme karşılığında kendi ölümünü feda etmesi (ölümsüz olması) gerekirse falan.
Ama o da çok korkunç bir bedel. Oda o kadar fenaya gitmez.

Diğer dediğini de işte anca hikaye sonunda umuyorum ben. :artiz:
Varsayalım oldu. Cora hayata döndüğünde bu seferde kahrından ölürdü. Hemfikiriz. Ama Law, benim yüzümden öldü fikrini hala yük gibi taşıyor. Bu yüzden böyle şans olsa kaçırmazdı bence. Sengoku'nun sözlerine itimat edip bu konuda kendini biraz gevşetmeli. Cora'nın sevgisine kulp uydurmayıp yaşamaya devam etmeli.

Diğeri ise bence de hikaye sonunda çok daha iyi görüntü olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık