Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 79.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.6%

• Kullanılan toplam oy
    326
Cora'nın sevgisine hakaretle alakası yok.O ölümsüzlük ameliyatı boşuna söylenmedi.Seri açısından önemli bir güç.İllaki gidecek birine.En makul adayda Luffy zaten.

Ameliyat Luffy'e yapılırsa Oda bunu d.ye bağlayabilir.Opun mehdisi Luffy zaten.Atıyorum Luffy ölür.Law Luffy'nin kurtarıcı kişi olucağını anlayıp Rosi olsaydı o da Luffy'i kurtarırdı diye düşünürek ameliyatı Luffy'e uygulayabilir.Zaten Rosi'nin d.lerle ilgili sözü var.Hadi onu da geçtim Luffy Dof'a son yumruğu çaktığında bile Law Rosi'nin d.lerle ilgili dediklerini hatırlıyor.Buna bağlanabilir olay.Yani hiçte Rosi'ye ihanet olmuyor.
Sana göre, benim için olay hiç öyle değil. Belirttiğim şekilde önceden kullanılmış bu belli. Bunu hükümette biliyor. Bu Kaido çıkarsa(büyük olasılık) ya da kim olursa tekrar kullanılmasına gerek yok. Söylenmesi asıl buna bağlanılır.

Luffy'e kullanması ise aşırı saçma. Bu şekilde mi KK olacak? Luffy'nin yapısına tamamen ters. E.Oda bunu yapmaz.

Doffy'e kendinin de D. olduğunu söyleyerek yenebileceğini düşündü. Adam temel olarak D.'ye saygı duyuyor. D. olarak yaptıklarıyla Luffy'e saygı duyuyor.

Sana göre, benim için olay hiç öyle değil. Belirttiğim şekilde önceden kullanılmış bu belli. Bunu hükümette biliyor. Bu Kaido çıkarsa(büyük olasılık) ya da kim olursa tekrar kullanılmasına gerek yok. Söylenmesi asıl buna bağlanılır.

Luffy'e kullanması ise aşırı saçma. Bu şekilde mi KK olacak? Luffy'nin yapısına tamamen ters. E.Oda bunu yapmaz.
Sana göre mantıksız olması bu mantığa dayandırılmayacağı anlamına gelmez.Dediğim gibi gayette olabilir yani.Önceden kullanılması ne alaka ki ? Biz bunu görmedik sonuçta.Zaten Kaido'nun olayının da o ameliyatla muhtemelen alakası yok.

Hee o şekilde kk olucak.Gezmediği kucak,yalamadığı lafı kalmadı zaten müstakbel kkmızın.Bu da olur bir şey olmaz.

Ace'nin ölümü serinin en akılda kalıcı, en etkileyici sahnelerinden biri. Ondan pişmansa, işimiz var gelecekte. :D
Law'dan bolca ekmek yiyor. Bir destursun yani. :D

@Hakili Yumruk Luffy'e kullanır diyor Roronoa ne diyorsun. :D

Muhtemelen ameliyatla alakası yok diyorsun. Kesin değil yani. Pek ala buna bağlanabilir ki neden ölemediğini de açıklar. Hükümetin neden Wano'dan çekindiğini de açıklar. Hatta gizli tuttuklarını bile. Görüp bakacağız artık.

Law'dan bolca ekmek yiyor. Bir destursun yani. :D

@Hakili Yumruk Luffy'e kullanır diyor Roronoa ne diyorsun. :D

Muhtemelen ameliyatla alakası yok diyorsun. Kesin değil yani. Pek ala buna bağlanabilir ki neden ölemediğini de açıklar. Hükümetin neden Wano'dan çekindiğini de açıklar. Hatta gizli tuttuklarını bile. Görüp bakacağız artık.
Luffy ölümsüz olmaz. Başka bir kullanımı varsa bilemem.

Belki de ameliyatı kullanmanın iki şekli vardır.Yaşayan birine yapılırsa o kişi ölümsüz oluyordur.Ölen birine yapılırsa sadece hayata geri dönüyordur.Böyle bi teori vardı.

Yaşarken öldürürler Luffy'i. :hhh:
Asla kabul edeceği bir şey olmaz ölümsüzlük. Bunu tayfadan kimse istemez. Korkak Usopp dahil. :D
Seri için felaket olur öyle bir senaryo.
Belki de ameliyatı kullanmanın iki şekli vardır.Yaşayan birine yapılırsa o kişi ölümsüz oluyordur.Ölen birine yapılırsa sadece hayata geri dönüyordur.Böyle bi teori vardı.
Bunu biz yazmıştık Kaido ve Shodai teorimizde. :D

Bunu biz yazmıştık Kaido ve Shodai teorimizde. :D
Pek teori okumuyorum ya.:/ Ameliyat olayı ilk çıktığı zamanlarda aklıma gelmişti bu.Sonra forumdan bi kişi daha söyleyince tutma ihtimaline daha çok inanmıştım.Sizin teoriyi de okuyayım bi ara.İyi sizde öyle düşünüyorsanız saçma bi düşünce değil,tutma ihtimali daha fazla olur.İyi bi kulp hem.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık