Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 79.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.6%

• Kullanılan toplam oy
    326
O meyveyi Chopper alsa şu an hastalık kalmazdı. Yonko ödülü seviyesindeki meyveyi al, üstüne doktorluk için en iyi meyve olsun bu. Ailenden de eğitim al. İnsnalık için bir şey yapma. Luffy ve Chopper olmasa Punk Hazard'taki çocukları tedavi bile etmeyecekti. :/ Bu etik değerler olduğu sürece anca kırık çıkıkçı olur.

O meyveyi Chopper alsa şu an hastalık kalmazdı. Yonko ödülü seviyesindeki meyveyi al, üstüne doktorluk için en iyi meyve olsun bu. Ailenden de eğitim al. İnsnalık için bir şey yapma. Luffy ve Chopper olmasa Punk Hazard'taki çocukları tedavi bile etmeyecekti. :/ Bu etik değerler olduğu sürece anca kırık çıkıkçı olur.
Anca üfürükçü hoca efendi olur.

Olur mu ya.Law artık bir polyana.Tayfadan.

Geç bunları geç... Adam içinden Akainu geçmiş Luffy'i hayata döndürmüş sen hala haterlık peşindesin. Üzerine Law fanlarını salayım da gör sen...

İyi adam. Serideki en iyi karakterlerden biri, önüne gelene atar yapmayıp tüm ittifakın hayatını tehlikeye atmadığı için bile eleştiriliyor. :d Kafası çalışan karakterlerden biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık