Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Niye mümkün olmasın ki? Sonuçta bu adam da One Piece'i bulmayı hedeflemiyor mu? Şu ana dek hep çıkar ilişkisi yürüttüğünü düşündüm ben.
Şuandan itibaren zor. Sözleri, tayfayla yaşadıkları, Luffy ile arasındaki ilişki. Bunlar imkansıza yakın yapıyor ihtimali.

Law'ın hedefi Dof'tan intikam almaktı. Luffy sayesinde aldı. Ekmek sevmiyor ama ekmek yediği yere ihanet etmez artık. :D

Şuandan itibaren zor. Sözleri, tayfayla yaşadıkları, Luffy ile arasındaki ilişki. Bunlar imkansıza yakın yapıyor ihtimali.

Law'ın hedefi Dof'tan intikam almaktı. Luffy sayesinde aldı. Ekmek sevmiyor ama ekmek yediği yere ihanet etmez artık. :D
Çünkü zaten etti.:(
Aslında Smoker haklı.Law hep bir resmiyet içerisinde luffy ile.Yani adam bu işi çıkarları için yapıyor.Doflamingo mevzusu da onun çıkarına sonuçta.Kaidoyu Dof olmadan alt etmenin binbir yolu vardır.Kendi çıkarı için Doflamingo yolunu kullandırttı tayfaya.

Ama tabii tayfayla da bir bağ kurmadı değil yaşananlar sonrası.
Ben olacakları söyleyeyim.Klasik senaryo.Önce mantıklı davranacak satacak tayfayı ama sonra kurulan bağın etkisiyle geri çark edecek.Tabii bunda özellikle Luffynin söylediklerine inanmaması,Law'a kesinlikle inanması ve kötü niyetli olmadığını düşünmesi etkili olacak.Bakacak luffye harbi adammış diyip ışığı bu kez kesinlikle görecek ve pişman olacak.Bu ışıkta tabii Nami'nin kafaya takılan şapka gibi zamanlarda parlıyor. :)

Law iyi birisi,fbsini gördük ve mugiwaralarında gücünü kabullendi.Ve son olarak büyük bi minnet borcu var bizimkilere.Law bunu görmezden gelecek birisi değil.Bu kadar şeyin üzerine ihanet etmesi için Teach gibi über şerefsiz olmalı ki değil.

Ayrıca bizim OP bu konuda çok masumane bi seri.Doğru tabir mi oldu bilmiyorum ama öyle.Nami ihanet etti diyoruz bakıyoruz dünya iyisi ,Robin ihanet eder diyoruz,şeytan çocuk diyoruz o da dünya iyisi çıkıyor.Law da ihanet etse bile sonradan çıkar ortaya doğrular.

Robin bile vurgu yaptı en başta, bu tarz ilişkilerde ihanet olduğunu söyledi. Law'a halen güvenmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık