Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Ya öfff değiştirmeyecektin o nick i :X
Bu daha şık durdu. :D

hain çıkma şansı yok beyler yapmayın.. bu adam sevgi nedir dostluk nedir (corazon) bilen bir adam bu adam hain çıkarsa seriyi bırakırım okadar iddaalıyım..
O kadar adam için Law i hain çıkartırsa adilik yapmış olur Oda, ha zaten adi de neyse..
İsterse yapsın. Banko Robin olayına döner. Luffy insan sarrafı. "Law iyi biri" dedi iki kere, tamamdır. :D

Hain Roci'yi abisi olarak gören birisi her an her şeyi yapabilir. Roci'nin Dof'a yaptığı gibi Denizcilere satar Luffy'yi. Belli olmaz. Ahaha.
Hain Roci kelimesini asla kabul etmiyorum. Law'ın yaşaması için yaşamından vazgeçen adam gibi adamdır. Roci seriye yaşam bağışladı.

@Jiso cum Kusura bakma. Law, Doffy'nin ellerinde olsaydı zaten ölümün eşiğini yaşamış birine birde kendi tekme basıp öldürecekti.

bir yanda Doffy sama var. Bir yanda Law ne saçma işlerin içine düştüm yav

Bunun içinde sadece gülmek istedim. İşin zor. :hhh::hhh:

Ne boş muhabbetler.
Şu forumun ana sayfasına bir sözlük koysak da millet "hain" kelimesinin ne anlama geldiğini öğrense.
Hayır tanımla uyuşsa yanmayacağım da hani. Doflamingo ta mangadan buraya kadar uzatmış manipülasyonlarını. :(

Hain Roci kelimesini asla kabul etmiyorum. Law'ın yaşaması için yaşamından vazgeçen adam gibi adamdır. Roci seriye yaşam bağışladı.
Oda Luffy'ye saçma bir sebeple ihanet ettirirse Law'a karşı sevgin azalır mı?
Ne boş muhabbetler.
Şu forumun ana sayfasına bir sözlük koysak da millet "hain" kelimesinin ne anlama geldiğini öğrense.
Hayır tanımla uyuşsa yanmayacağım da hani. Doflamingo ta mangadan buraya kadar uzatmış manipülasyonlarını. :(
Senle bir şeyler için iddiaya girip nickini veya parantez içini Hain Roci yapmak lazım. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık