Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 79.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.6%

• Kullanılan toplam oy
    326
Eline sağlık Smoker.Küçük hatalar olur insalık hali.Bu arada kendi eklemelerine devam etmeni isterim farklı olduğunu hissediyoruz okurken.

Artık yazmıyorum o tarz şeyler. Çevirilerin ciddiyetini bozuyormuş.
Eline sağlık Smoker. Kullanma kılavuzu gibi kuru kuruya bir yazı okumak yerine çevirmenin inisiyatif kullanarak konu içeriğini bozmadan renk kattığı bir yazıyı okumak daha iyidir. Kendileri aradıkları ciddiyette bir yazı çevirsinler bizde okuyalım boş lakırdıya kulak asmamak lazım, herkesin, her şeyin en iyisini bildiğini sandığı bir zamandayız.

Bir Ace, bir Lucci bir de bu adamı aşırı yakışıklı buluyorum, benden demesi.

Zaten kalp hırsızlığı konusunda çok kötü bir şöhreti var kendisinin asdf. O yüzden benim kalbimi de söküp alabilir, şikayetçi olmam.

Neyse. Benim anime karakterlerine yavşamak gibi kötü bir huyum var, daha uzun bi süre de bu forumdayım; artık alışırsınız asdf.

Benim adamım ya cidden çok güzel bir yazı olmuş. En çok merak ettiğim bu arc bitince neler olacak law la ilgili çok merak ettiğim şey var. En önemlisi korsanlar kralı olmak isteyip istememesi her ne kadar olmak istiyorum gibi bir laf etse de sanki onunla beraber başka düşünceleri de varmış gibi ama izleyip göreceğiz. Ayrıca meyvesinin daha başka özellikleri var mı yok mu gibi :) bu saatten sonra Law ihanet edemez yani şoka girerim Oda efendi öyle bir şey yaptırmaz kanka oldular artık :D yazı için eline sağlık.

Benim adamım ya cidden çok güzel bir yazı olmuş. En çok merak ettiğim bu arc bitince neler olacak law la ilgili çok merak ettiğim şey var. En önemlisi korsanlar kralı olmak isteyip istememesi her ne kadar olmak istiyorum gibi bir laf etse de sanki onunla beraber başka düşünceleri de varmış gibi ama izleyip göreceğiz. Ayrıca meyvesinin daha başka özellikleri var mı yok mu gibi :) bu saatten sonra Law ihanet edemez yani şoka girerim Oda efendi öyle bir şey yaptırmaz kanka oldular artık :D yazı için eline sağlık.
Naruto, kabul görmek için Hokage olmak istiyordu. Belki Law da Dof tan güçlü olduğunu kanıtlamak ve intikam için kk olmak istiyordur gibi bir şeyle karşımıza çıkabilir Oda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık