Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 873 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

'Eski Shichibukai ve Adamları' forumunda Smoker tarafından 24 Nis 2010 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Ona hırsız diyorlar, doğrudur. Çünkü o kalplerimizi çaldı.

37 oy
    66.1%
  2. Bu herifte bir hinlik var ama, dur bakalım.

19 oy
    33.9%
  1. Mesaj Sayısı 9,753
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Ekmek yediği yere ihanet ettiği için ekmek yemeyi sevmiyor diyordum. :D Suçluluk duygusu olsa gerek. :/

2. Kagura Nami

Kagura (Nami)
    Mesaj Sayısı 2,913
    Üyelik Tarihi28 Eki 2012
    Corazon ölünce gidip Dof'a mı sığınsaydı?

3. Marco Izuku Midoriya

Marco (Izuku Midoriya)
    Mesaj Sayısı 4,176
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Trollüyor o, boşver.

4. Trao Trao

Trao (Trao)
    Mesaj Sayısı 80
    Üyelik Tarihi7 Kas 2016
    Biraz acımasızca düşüneceğim. Bunu bende isterim. Hatta Zou'da gerçekleşmiş olsaydı çok daha iyi olurdu. Law yalnız kalsa da tayfaya girse keşke. En büyük arzum bu. Bir çoğu hala güvenmiyor, ihanet edebilir diyor da Law ın tayfa içinde uğradığı değişiklikleri gördük... Soğuk davranıyor olması kötü bir geçmişe sahip olup kendi içinde insanlara karşı duvar oluşturduğu için. Bu duvarı Hasır Şapkalar yıkacak. Ve inanıyorum ki Law ında kahkaha attığı sahneler göreceğiz. Ayrıca ihanet edecek olsa Sanji yi Nami yi Chopper ı Brook u Momo yu Doffy den kurtarmazdı. Bir çok yerde hasır şapkaları önemsediğini bize gösterdi. 13 yıllık intikamını almış birisine asla ihanet etmez, mantıklı düşünmek lazım. Bu detayları kaçırmış olamazsınız diye düşünüyorum. Law ın çok zeki oluşu soru işaretleri oluşturabilir ancak Law adam gibi adam... Bu kadar zeki olması da hasır şapkaların işini görecektir. Göze kötü gelen şeyleri bile yarar sağlayacağı için yapıyor. Üstelik hiç birşeyi Law kendisi üstlenmiyor.... Luffy ile yaptığı ne varsa tebrik etmek için Law ile konuşan kim olursa olsun Luffy nin sayesinde ona teşekkür edin diyor. Mütavizi Lawım :D Law 2 yıl öncede şimdi de Hasır Şapkalara hayran birisi.. Oda umarım ters köşe yapıp tayfaya katar.

5. sauron Marshall D. Teach

sauron (Marshall D. Teach)
    Mesaj Sayısı 502
    Üyelik Tarihi25 Nis 2015
    Bir insan soğuksa soğuktur, kişilik 20'lerden sonra değişmez. Ancak bu tayfaya katılmak için bir engel değil ki farklılık katar, tayfadaki yapılan garipliklere tepkisi hoşuma gidiyor benim. Ama tayfaya gelmesi çok zor, kendisinin bir tayfası var.

6. Trao Trao

Trao (Trao)
    Mesaj Sayısı 80
    Üyelik Tarihi7 Kas 2016
    Oda isterse o tayfaya bulur bir çare... Tayfası filoya Law hasır şapkalara durumu olabilir .Tayfası dağılıp kendi yoluna bakabilir. En kötü sahne tayfası ölür. Zaten tayfa konusunda bir şeyler olmak zorunda, güçlü bir tayfa değil, minklere kafa tutamayan tayfadan ne beklersin :/ Elbetteki çok değişmez ancak Zoroyuda biliyoruz ne kadar sertti şimdilerde biraz daha yumuşak. Law dada olsa olsa öyle bir şey olur. Dediğin gibi o verdiği tepkilere bende bayılıyorum :D Bunlar sıklıkla yaşanırsa azıcık ucundan yumuşak bir adam görebiliriz :D

7. sauron Marshall D. Teach

sauron (Marshall D. Teach)
    Mesaj Sayısı 502
    Üyelik Tarihi25 Nis 2015
    Elbette ilerledikçe farklı yönlerini göreceğiz çünkü daha tam ısınamadı tayfadakilere ancak tayfasını kendi isteğiyle bırakarak gelmesi kötü olur, beraber yola çıktığın adamları arkada bırakmak olur bu. Müttefik olarak filoya katılmaları bile garanti değil, adam korsan olmuş, tayfa kurmuş, hayalleri var başkasının peşinden koşmak istemeyebilir.

8. Trao Trao

Trao (Trao)
    Mesaj Sayısı 80
    Üyelik Tarihi7 Kas 2016
    Tayfası adam gibi bir tayfa olsa amanne. O tayfa ile Law ilerleyemez. Buraya kadar bile çok iyi gelmişler bence. Zaten tayfasına yeni dünyada dokunmamalarının sebebi Law ın shicihibukai oluşuydu. Bundan sonra ne olacağını izleyip göreceğiz. Tabi ki kendi isteğiyle tayfayı bırakmaz. Oda hasır şapkalara katmayı düşünüyorsa ona göre senaryo hazırlar zaten. Franky de olduğu gibi bir sahne görebiliriz mesela. Sonuçta Luffy davet etti diye katılacak birisi de değil Law. Anca zorlarsa olur, franky de olduğu gibi :D

9. Nie Li NewEra

Nie Li (NewEra)
    Mesaj Sayısı 617
    Üyelik Tarihi6 Tem 2015
    Bu adam her an ihanet edebilirmiş gibi geliyor bana ya.
    Hatta seri sonunda Luffyi pıçaklayıp KK bile olabilir o potansiyeli görüyorum bu oğlanda :D

10. Trao Trao

Trao (Trao)
    Mesaj Sayısı 80
    Üyelik Tarihi7 Kas 2016
    Hala nasıl ihanet edebileceğini düşünüyorsunuz anlamıyorum. Adam net bir şekilde Hasır şapkalara olan güven ve inancını kanıtladı. Bir çok yerde hasır şapkalara yardım etti ve kurtardı. Hasır şapkalara olan minnetini gösterdi. İhanet edecek olan adam bunları net bir şekilde yapar mı?? İhanet edecek adam kendisiyle alakası olmayan Luffy nin emirvakiliklerine boğun eğer mi?? Nasıl izliyorsunuz anlamıyorum :bilmem::bilmem:

Belki Luffy ile takılmadan önce KK olmayı düşünmüş olabilir... Ama bu fikirden vazgeçecek bariz belli, belki de vazgeçmiştir bile. Law gibi biri KK lıktan önce D olmanın üstünde durur, bunu araştırır. Luffy deki tavırları gördükçe de zaten Luffy nin KK olmasına yardım edecektir. Law a KK olmak değil olsa olsa Yonkou olmak yakışır. Hele ki Zoro gibi bir adam Lawı sevdiyse üstüne çokta konuşmaya gerek yok. Zoro'nun yeni arkadaşı belli. :good::good:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık