Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

Siu reis ne çizmişsin be abi. Şaheser resmen :respect::respect:
İlk sezon çizimlere bak bir de şimdikilere. Gerçi ilk sezonu özellikle başlarını aceleye geldiği için öyle çizmiş sanırım :D

Adori çok fena bir şey çıkacak. Sürekli bir övgü söz konusu. Yalnız sapıklığa varan Zahard sadıklığında Kallavan'ı bile solda bırakacağı kesin. Bekliyoruz sayko ablamızı.

Bam coştu gene. Yalnız ben ışınlanma gücünü nerede kullandığını hatırlayamadım bir türlü. Neyse artık, koca kafesi ışınladığında herkesin şok olacağı o müthiş anı da bekliyoruz merakla. :/

Adori çok fena bir şey çıkacak. Sürekli bir övgü söz konusu. Yalnız sapıklığa varan Zahard sadıklığında Kallavan'ı bile solda bırakacağı kesin. Bekliyoruz sayko ablamızı.

Bam coştu gene. Yalnız ben ışınlanma gücünü nerede kullandığını hatırlayamadım bir türlü. Neyse artık, koca kafesi ışınladığında herkesin şok olacağı o müthiş anı da bekliyoruz merakla. :/
Adori vs Enne görsek bal kaymak olur he :S

Yeni olduysa bu zımbırtı bilmiyorum. Ama veri katından ışınlanma ile kurtulmuştu. Hatta Zahard mıydı verisi miydi tanrılara layık bir güç mü ne demişti.

Gizli katta Orijinal zahardın elinden kurtulurken kullanmıştı.
https://www.webtoons.com/en/fantasy/tower-of-god/season-2-ep-307/viewer?title_no=95&episode_no=388

Bu arada Siu sağlık sorunları nedeniyle ara verdi. Boynunda sorun varmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık