Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Benim de aklıma takılan bir şey var. Bu prenseslik sistemi sözde Zahard'a eş seçmek için oluşturulmuş değil mi? Neden bu prensesler Zahard'a baba diyorlar? Ne alaka?
Bence birinin tüm 13 ay silahlarını toplama ihtimali bile uzak bir geçmişte olmuş yani bu yüzden eş olma pek gündeme gelmiyor.Kanını alıp ailesine dahil oldukları için saygılarını göstermek adına da baba diyorlar.Son olarak da kulede normal sanırım çünkü Eduan'ın kızından çocukları falan var :/

Son olarak da kuleye mitolojik bir hava vermek istemiş olabilir pagan dinlerinde falan sık görüldüğünden.

Soruna pek cevap olamadı ama aklıma sadece bunlar geldi.

Yeniden okurken benimde gözüme bir sayfa takıldı ve mantıklı bir açıklama bulamadım.
Ölüm katında sayı 322 de urek in yardımcısı dövüş başında "bir dahakine yenmesi daha zor bir şey hazırlamalıyım." diyor. Ama bölümde Urek gezerken tesadüfen tamirciyi buluyor. Kırmızı bariyi veriyor.

https://www.mangasloth.com/read/553-tower-of-god-332

Okudum o sayıyı aklıma 2 ihtimal geliyor:

1-Hell Joe 'nun yoldan çıktığını ve ortadan kaldırılması gerektiğini rehber, hem Hell joe sorun oluşturduğundan hem de Urek gibi mücadeleden zevk alan birini tatmin etmek için Mazino'yu oraya yönlendiriyor.Sürekli dövüş içerisine girdiği için Mazino hep ona rakip bulmak gibi bir sorumluluğu olabilir.

2-Önceki panelde orijinalini bilmesem de saygı eki falan kullanmadan Mazino demesiyle birleştirince ,Urek ölüm katında shinso kullanamaz diye onu ortadan kaldırmak için muhtemelen Zahard tarafından yapılan bir komplonun ortağı olabilir.
Ama bu da Urek'i çok küçümsemek olur bence birincisi daha akla yatkın.

Bence birinin tüm 13 ay silahlarını toplama ihtimali bile uzak bir geçmişte olmuş yani bu yüzden eş olma pek gündeme gelmiyor.Kanını alıp ailesine dahil oldukları için saygılarını göstermek adına da baba diyorlar.Son olarak da kulede normal sanırım çünkü Eduan'ın kızından çocukları falan var :/

Son olarak da kuleye mitolojik bir hava vermek istemiş olabilir pagan dinlerinde falan sık görüldüğünden.

Eduan ın kızından çocukları yok ya da ben atladım. Wikiye de baktım göremedim.

Yeniden okurken benimde gözüme bir sayfa takıldı ve mantıklı bir açıklama bulamadım.
Ölüm katında sayı 322 de urek in yardımcısı dövüş başında "bir dahakine yenmesi daha zor bir şey hazırlamalıyım." diyor. Ama bölümde Urek gezerken tesadüfen tamirciyi buluyor. Kırmızı bariyi veriyor.

https://www.mangasloth.com/read/553-tower-of-god-332
Gücünü kısan bileklikten bahsediyor orada. Tamamen Urek'e ait bir yorum. Zaten Urek yumruk attıktan sonra anlayıp o yorumu yapıyor.

Vaktinde tam emin olmasam da ben henüz forumda okuyucuyken konuşulduğunu hatırlıyorum.Yanlış hatırladıysam affola.Ran ve Maschenny'nin annesi olması lazımdı hatta.
Annelerinin adı da Maschenny diye geçiyor ama muhtemelen bu annelerinin soyadı. Prensesin de bir adı daha olabilir. Yani anneleri kuledeki Maschenny ailesinden bence. Aksi takdirde siu bu durumu açıklardı.

Zahard'ın çocuğu yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık