Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Yeni bölümü gelmiş ingilizce olarak. Geçiş bölümü olmuş.
İngilizce link için tıkla
Ama anlamadığım bu varagarv bu kadar güçlüydü madem niye atölye savaşında bizimkileri bu kadar kasmadı ki. Baamın yeni öğrendiği güçlü tekniğinden sıyrık bile almadı.
Atölye savaşında en güçlü kurallılardan birisiydi zaten. Ayrıca gayette kastı:D Varagavr’ın bu kadar güçlü olmasının(fiziksel olarak) nedeni atölye savaşında kazandığı blood tamara isimli item. Aradanda onca zaman geçmişken iyice hayvanlaşması normal ama tabi ana karakterle kıyaslanamıyor haliyle))

Atölye savaşında en güçlü kurallılardan birisiydi zaten. Ayrıca gayette kastı:D Varagavr’ın bu kadar güçlü olmasının(fiziksel olarak) nedeni atölye savaşında kazandığı blood tamara isimli item. Aradanda onca zaman geçmişken iyice hayvanlaşması normal ama tabi ana karakterle kıyaslanamıyor haliyle))
2 yıldır en güçlü yüksek seviyelilerden biri olan evenkhell'den özel eğitim aldığı için bam, ondan kıyaslama yaptım. Galiba bu yönü biraz OP gibi. 2 yıl ara vermişti OP'de. Full eğitim almıştı bizimkiler ama en kötü jenerasyondaki diğer kişilerden çok uçuk bir fark yoktu 2 yıl sonra.Yoksa Varagavr çıktığından bu yana sağlam göstermeye çalıştı SIU.

Nasıl bi fark yokki her sayfada özellikle belirtiyorlar daha tam gücünü kullanmadı diye ki daha diken gücü ve siyah mart olayı var. Bence su an gayet hos bi hava yakalamış ben sevdim bu halini

Birde merak ettigim baam’ın shinsoo su oturdumu su an? Yani asıl sekli bu mu artık?

Son düzenleme:
Nasıl bi fark yokki her sayfada özellikle belirtiyorlar daha tam gücünü kullanmadı diye ki daha diken gücü ve siyah mart olayı var. Bence su an gayet hos bi hava yakalamış ben sevdim bu halini

Birde merak ettigim baam’ın shinsoo su oturdumu su an? Yani asıl sekli bu mu artık?
İki boynuzlu kanatlı halini görmedik.Belki onları daha geliştirmiştir , ama evankhell kullanamazsın görevlerde falan demişti galiba ?

Zaten gücü aynı gibi bişey demek istemedim. Sadece düşün 2 yılını en iyilerden birinden eğitim alarak geçiriceksin ve ama rakibinde bu zamanda senin kadar güçlü kalacak ? Bunu kastettim. Yeni birine yapsa konuşmaya değmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık