Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Katların düşüklüğünden midir yoksa daha H.R arası çok ciddi bir savaş dönmediğinden midir bilinmez Enyruu'nun savaşı dışında epic bir savaş görmedim ben ya. Bizim ögretmenle, Kallavan dövüşü bile bana sıradan geldi. Hatta Karaka ile Yuri arasındaki savaşta yok şöyle güçlü böyle güçlü denilen saldırıları sadece bir kol feda ederek durdurulması falan ne bileyim gereksiz hype gibi geliyor. Bir de Zahard'ın kendini gösterdiği sahne de bir iki hareket yapsaydı onu da koyardım.

Şu karakterlerin ismini her seferinde nasıl doğru yazıyorsunuz hayret ediyorum. Ben hayatta beceremem.
Ona serinin başında değindi yazar aslında, düşük katlarda hafif rüzgar gibi gelen saldırılar yüksek katlarda fırtına gibi oluyor. Kırmızı bari He'll Joe ve Urek falan da fena değildi. Hatırlarsan atölye savaşında Lee roo ile atölye seviyecisi arasında çok sönük kalmıştı ufak sürtüşmeleri. Biz olayların sanırım shounen gibi olmasına alıştığımız için savaş kısmı tuhaf geliyor. Bir de seviyeci tayfasını hep olmaması gereken yerlerde olaylara karıştılar Karaka hep bir kaçmak zorunda kaldı. Yuri şöyle silah böyle silah derken aslında dikkat çekmeye çalışıyordu, tamamen ciddi değildi. Evankhell'den gördük şimdiye kadar tatmin edici bir güç.

22. Bölümde baam’a gelen mermi shinsoo duvarına çarpmış gibi. Shinsooyu baam fark etmeden mi kullanıyor yoksa siyah martla alakası var mo ?

Şu konuyu her gördüğümde seriye devam edeyim diyorum sürekli araya bir şey giriyor. En son 350'de kalmışım ama pek bir şey hatırlamıyorum. Bi üşenmediğimde baştan okumak lazım. :ehe:

B
Şu konuyu her gördüğümde seriye devam edeyim diyorum sürekli araya bir şey giriyor. En son 350'de kalmışım ama pek bir şey hatırlamıyorum. Bi üşenmediğimde baştan okumak lazım. :ehe:
başla gitsin daha zevkli oluyor. Okuyacak manga yoktu dördüncü tekrara başladım . Okutturuyor kendini.
Bi önceki sorum içinse zaten bi sonraki bölüm HR u shinsooyla kör etti ama bilinçsizce kendini korumak için shinsoo duvarı oluşturması garip geldi. İlk bölümlerde rak gözüne kadar mızrağı uzattı ona tepki vermemişti.

Madem ilk katlarda shinsoo yoğunluğu az oluyor, o shinsoo yoğunluğunda yapılan büyük saldırılar bile az etki ediyor, o halde düşük seviyeli katlarda Seviyecilerin ya da HR'larin savaşmasının ne mantığı var? O düşük saldirilarin bedenlerine bile etki etmemesi gerek. Minik bir rüzgar gibi olan saldırının aynısı 50 kat yukarıda fırtına oluyorsa, aşağı katlarda birbirlerine zarar verememeleri gerekmez mi? Bu durum biraz ucuz geliyor bana.

Bu siyah martla alakalı diye hatırlıyorum. Bölüm sonu yazılarında söylüyordu.
Yok öyle değilmiş. Sonraki bölümlerde lero ro shinsoonun kendisi onu korumak için hareket etti diyor. Ayrıca bi itemsiz veya kontratsız shinsooyu sadece kuralsızların kullandığını söylüyor YHS. Kuralsız olduğu için olmuş ama nasıl shinsoo kendiliğinden hareket ediyor ki.

Yok öyle değilmiş. Sonraki bölümlerde lero ro shinsoonun kendisi onu korumak için hareket etti diyor. Ayrıca bi itemsiz veya kontratsız shinsooyu sadece kuralsızların kullandığını söylüyor YHS. Kuralsız olduğu için olmuş ama nasıl shinsoo kendiliğinden hareket ediyor ki.
Ya ben tam tersini okudum bir yerde ama bulamadım, pc geçince bir daha bakacağım. Siu o konuda açıklama yapmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık