Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Arada güç farkı olarak uçurum var.Hem de baya absürt bir fark var.Daha içine neler sokacak bilmiyoruz ama o güç farkını aşmak için bi 100 200 yıl zaman atlaması lazım :D
Pezo dünyaları yuttu hala doymadı. :D Urek reis 50 yılda tırmanmış. Yanındakiler olmasa Baam da 50 yılda rahat tırmanır derdim de işte yanındakiler ayak bağı olabilir kendisine.

Pezo dünyaları yuttu hala doymadı. :D Urek reis 50 yılda tırmanmış. Yanındakiler olmasa Baam da 50 yılda rahat tırmanır derdim de işte yanındakiler ayak bağı olabilir kendisine.
Urek direk girdiği gibi yükselmiş.Gardiyana falan sie çekmiş şu şinso mevzusunda.Benden güçsüzden eğitim almam demiş.Adamın şinso olmadan bile gücü hayvan gibi.

Urek direk girdiği gibi yükselmiş.Gardiyana falan sie çekmiş şu şinso mevzusunda.Benden güçsüzden eğitim almam demiş.Adamın şinso olmadan bile gücü hayvan gibi.
Orası öyle ama senin de söylediğin gibi Baam tam bir kara delik. Sokup sokuşturuyor her şeyi. :/ Büyük bir hızla güçlenmeye devam ediyor. Güçlenme ivmelenmesi, Urek'ten daha fazla. Haliyle 50 yıl imkansız değil bence.

Orası öyle ama senin de söylediğin gibi Baam tam bir kara delik. Sokup sokuşturuyor her şeyi. :/ Büyük bir hızla güçlenmeye devam ediyor. Güçlenme ivmelenmesi, Urek'ten daha fazla. Haliyle 50 yıl imkansız değil bence.
Mevzu kaç yılda tırmandığı değil zaten.Urek kuleye gireli çok sene olmuştur muhtemelen.Üstelik bizzar Arie Hon ile kapışmış ve testini geçmiş.Denk gitmişler.Eğer gardiyanla yapılan anlaşmalar olmadan,gardiyanla yapılmış anlaşması olanlara karşı bile duruyorsa bu adam anlaşma yapsa Zahardı köpeği edecek muhtemelen.Tabi Tog evreni için diyorum.Dışarıya çıkınca şinso yalan olacak o ayrı.

Mevzu kaç yılda tırmandığı değil zaten.Urek kuleye gireli çok sene olmuştur muhtemelen.Üstelik bizzar Arie Hon ile kapışmış ve testini geçmiş.Denk gitmişler.Eğer gardiyanla yapılan anlaşmalar olmadan,gardiyanla yapılmış anlaşması olanlara karşı bile duruyorsa bu adam anlaşma yapsa Zahardı köpeği edecek muhtemelen.Tabi Tog evreni için diyorum.Dışarıya çıkınca şinso yalan olacak o ayrı.
O kısmı yanlış anlamışsın yalnız. Kuralsızlar için gardiyanlarla anlaşma yapmak prangadır sadece. Gücünü kısıtlarsın sadece. Kuralsızları, kurallılardan ayıran temel şey budur zaten.

Labsente

Bende Baam'ın ölmesini bekliyorum. Baam'ın hayatı muhtemelen kuleyle bağlantılı belki bir şekilde Zahard'ın hayatı da kuleyle bağlantılıdır bu yüzden kuleyi bitirmemiştir bu yüzden kaderinden kaçış arıyordur. Klasik shounen gibi giderse Baam öleceğini bile bile kuleyi bitirir kendisi hayatını feda eder arkadaşları kurtulur yok shounen değil de sizin dediğiniz gibi farklılık ararsa en sonunda Zahard gibi Baamda da şiddetli değişmeler görürüz Zahard'dan farkı çevresindeki insanların tutumu olur. Her türlü baam'ın öleceğini düşünüyorum yaşarsa o da güzel olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık