Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Garam bilse Urek'in orada olduğunu gardiyan bile söyletemez ona bunları la :hhh: Kadınlar bu Urek'ten neden bu kadar nefret ediyor çok sempatik kerata hem de tek eşli bak Garam'dan başkasıyla yapamadım diyor gerçi dönen olmamış ama neyse sonuç daha önemli adam seviyor belli ki :D
Yuri bile yanında savaşmak için en iyisi ama kişiliği iğrenç diyorsa düşünmek lazım. Baek Ryun da ezik asosyal need tarzı bir şey çıkacaktır bunun Kankası başka türlü olamaz.

Garam bilse Urek'in orada olduğunu gardiyan bile söyletemez ona bunları la :hhh: Kadınlar bu Urek'ten neden bu kadar nefret ediyor çok sempatik kerata hem de tek eşli bak Garam'dan başkasıyla yapamadım diyor gerçi dönen olmamış ama neyse sonuç daha önemli adam seviyor belli ki :D
Hiç sorma lan adam çirkin değil he :D
Demin Yuri bunu tekmeliyordu, Garam reddediyor, kızlar mesajlarına dönmüyor falan. Adama ucube dedi yav :D
Görende ezik biri sanar. Bir de herkese ''Bebeğim'' demesi yok mu? :hhh:

Yuri bile yanında savaşmak için en iyisi ama kişiliği iğrenç diyorsa düşünmek lazım. Baek Ryun da ezik asosyal need tarzı bir şey çıkacaktır bunun Kankası başka türlü olamaz.
Niye kişiliğine iğrenç diyorlar lan? Ne güzel adam troll gibi bir şey, böyle karakterleri çok severim :D

Demin Yuri bunu tekmeliyordu, Garam reddediyor, kızlar mesajlarına dönmüyor falan. Adama ucube dedi yav :D

Niye kişiliğine iğrenç diyorlar lan? Ne güzel adam troll gibi bir şey, böyle karakterleri çok severim :D
Kesin sapıktır. Herkese bebeğim diyor sanji gibi sapık hemde rapçi ama güçlü işte. Biraz yazar espri katmış onun üstünden. Başka ne olacak, kanat ağacının kuruluş fotosuna baktın mı, orada kostüm giymiş değişik bir tip var, baek kesin o.

Sen şimdi Baek ryun kim dersin?

Kesin sapıktır. Herkese bebeğim diyor sanji gibi sapık hemde rapçi ama güçlü işte. Biraz yazar espri katmış onun üstünden. Başka ne olacak, kanat ağacının kuruluş fotosuna baktın mı, orada kostüm giymiş değişik bir tip var, baek kesin o.

Sen şimdi Baek ryun kim dersin?
Yok bakmadım o kadar. Sapık derken biraz kadınlara yürüyor fazlaca. Fakat Sanji gibi değil tam Sanji herkese yürüyor. :D
Bu birine yürüyor reddediline gelip sonra bir daha yürüyor :S
Ben sevdim bayağı Mazino'yu yav iyi adam yani, tabi sonrasında saçma sapan şeyler yapar mı bilemem ama bayağı güzel tasarlanmış karakter. :D

Bu arada bu Enryuu bayağı psikopat çıkacak heralde. Niye bir insan Gardiyanı öldürür lan :(

Yok ya ne var ki Mazino'da erkek adam yazacak tabi normalde Mazino'ya kızlar kendisi teklif etmeli hatta biri buna kulede kızlar teklif ediyormuş olum demiştir bu da öyle girmiştir kuleye :hhh:

Ben de çok severim Mazino'yu şu ana kadar bi kızı öldürdüğünü görmedim Sanji gibi bi kuralı olabilir ileride çıkar kokusu :D

Yok bakmadım o kadar. Sapık derken biraz kadınlara yürüyor fazlaca. Fakat Sanji gibi değil tam Sanji herkese yürüyor. :D
Ben sevdim bayağı Mazino'yu yav iyi adam yani, tabi sonrasında saçma sapan şeyler yapar mı bilemem ama bayağı güzel tasarlanmış karakter. :D

Bu arada bu Enryuu bayağı psikopat çıkacak heralde. Niye bir insan Gardiyanı öldürür lan :(
Enryu çok az gözüküyor ama normal olmadığı kesin :D

O zaman seni bekliyoruz, acayip merak ettim.
Hikaye olarak anlatması biraz zor olacak gibi ama denemek lazım en azından :D

Öncelikle şu 3 resme bakacak olursak kehanet, kader tarzı bir olgu var. Şu an için anlaması hala zor fakat resimlerle destekleyeceğim istediğim gibi yapabilirsem.

Bahsedilen kader ile ilgili göndermeler devam ediyor.

Baam da kehanet ve kader tarafından çevrelenmiş biri gibi duruyor. Daha önce hatırlarsın bu çocuğun kuleyi tırmanma amacını. Ama sonradan bir bakıyorsun ki Zahard'ı devirmek gibi bir şeye dönüşmüş. Zahard gibi değişmesi çok garip değil mi?

Şuradan ise Zahard'ın dışarı da da oldukça iyi bir yerden geldiği konusunda fikir sahibi oluyoruz

Ayrıca Arie Hon'un wikisinde yazanlara bakacak olursak... Zahard Arie Hon gibi birisini 10 seferin 10 seferinde de galip olacak kadar güçlüymüş dışarıda da.

Link: https://towerofgod.fandom.com/wiki/Arie_Hon

"One of the 10 Great Warriors who has pioneered the Tower alongside King Zahard, it is said that before entering the Tower, he challenged Zahard 10 times and lost 10 times; thus he became Zahard's servant.[2]"

Kalan kısımlar ise kısmen birbirine bağlı en azından Zahard'ın kral olmadan önceki verisinin neden Baam'a yardım ettiği ve kral halinin verisinin neden Baam'ı öldürmediğini konusunda detaylar veriyor. Bu arada Gustang'ın istediği bilekliğin özel olduğunu ve galiba Zahard'ı öldürecek yegane şeylerden birisinin anahtarı olduğunu gösteriyor gibi.
Bu da neden Enryu gibi birisinin direk Zahard'ı öldürmeye çalışmadığını düşündüğümüzde bir acaba dedirtiyor bana.

Ayrıca şuradaki dışarıdaki ben ile karşılaşmak zorundasın sözünü düello anlamında söylediğini düşünmüyorum nedense.

Ayrıca bir sürü Wangnan spoilerı da var gibi gözüküyor. Zaten tip olarak da benzediklerini düşününce kaderden kaçabilmesinin yolu Baam (Tekrar bahsettiği maceraya atılması için) Wangnan (Kaderinden kaçması için)

Son olarak dikenin boyut değiştirme gücünü görünce verdiği tepki de oldukça ilginçti benim için...

Az karışık oldu artık idare ediver :( Resimlere göre hikayeyi ayarlaması zordu...

@RocheFelix Mükemmel yerleri yakalamışsın, kadere çok değindiler ama teraziyi parçalama kısmı baya kafa karıştırıcı. Birde verinin söylediği en önemli şey içimde ''Kralın Kaderi'' olduğunu öğrenmiştim. isteyip istememem önemsizdi diyor ya en önemli nokta bence bu. O bileklik neyin anahtarı olabilir ben fiziksel bir zayıflıktan ziyade katın gardiyanına ulaşılacak bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Urek Mazino kuralsız olarak isterse 134. katın testini gardiyandan talep edebilir diğer 10 aile de bunu yapabilir ama denememişler ya da engel olan bir şey var. O bileklik onun yolunu açıyor mu diye düşünmeden edemiyorum. Veri Zahard hiçbir şeyden korkmazken asıl zahard'ın korkuyor olması bunu verinin söylemesi. Zahard neyden korkabilir ki, kehanet falan taktığını düşünmüyorum. Zahard'ın kaderci olması bile ilginç onu değiştirecek yol araması için bir şeyleri görmesi lazım.

Arie Hon 10 seferde de yenilip hizmetkarı olmuş tabi bu bariz fark var demek değil, 10 kere meydan okuması bile bence bir mesaj veriyor, aradaki farkı 1 seferde görmemiş. Belki Zahard yüzde yüz vermemiştir kendini ama bence Zahard 90 ise Arie Hon 85 eder. Bu arada neden tek Zahard'ın adı ya da soy adı yok. Dışarda çok geniş yerlerden geldiğini söylüyor ya, dağcı avare gezen tipleri anımsatıyor bana, belki de 12 kuralsızla dışarda tek tek tanışıp onları birleştirip kuleye götüren kendisidir hatta büyük ihtimal öyledir.

Enryu'nun Zahard'ı öldürme veya öldürmeme gibi seçeneğinin olduğunu düşünmüyorum. Arlen dışarıdaki tanrıdan Baam ile ilgili istekte bulundu gibi geliyor. Enryu'nun gücü yetmezse tanrı kendi gelirdi ama sanki hikayeye müdahale etmesi sınırlı gibi.

Genç Zahard'ın en çok kullandığı kelime macera ve kral tohumu, ikisi içinde çelişki gibi. Kral olan maceraya çıkamaz macera isteyen durup kral olamaz.

ellerine sağlık.

Hikaye olarak anlatması biraz zor olacak gibi ama denemek lazım en azından :D

Öncelikle şu 3 resme bakacak olursak kehanet, kader tarzı bir olgu var. Şu an için anlaması hala zor fakat resimlerle destekleyeceğim istediğim gibi yapabilirsem.

Bahsedilen kader ile ilgili göndermeler devam ediyor.

Baam da kehanet ve kader tarafından çevrelenmiş biri gibi duruyor. Daha önce hatırlarsın bu çocuğun kuleyi tırmanma amacını. Ama sonradan bir bakıyorsun ki Zahard'ı devirmek gibi bir şeye dönüşmüş. Zahard gibi değişmesi çok garip değil mi?

Şuradan ise Zahard'ın dışarı da da oldukça iyi bir yerden geldiği konusunda fikir sahibi oluyoruz

Ayrıca Arie Hon'un wikisinde yazanlara bakacak olursak... Zahard Arie Hon gibi birisini 10 seferin 10 seferinde de galip olacak kadar güçlüymüş dışarıda da.

Link: https://towerofgod.fandom.com/wiki/Arie_Hon

"One of the 10 Great Warriors who has pioneered the Tower alongside King Zahard, it is said that before entering the Tower, he challenged Zahard 10 times and lost 10 times; thus he became Zahard's servant.[2]"

Kalan kısımlar ise kısmen birbirine bağlı en azından Zahard'ın kral olmadan önceki verisinin neden Baam'a yardım ettiği ve kral halinin verisinin neden Baam'ı öldürmediğini konusunda detaylar veriyor. Bu arada Gustang'ın istediği bilekliğin özel olduğunu ve galiba Zahard'ı öldürecek yegane şeylerden birisinin anahtarı olduğunu gösteriyor gibi.
Bu da neden Enryu gibi birisinin direk Zahard'ı öldürmeye çalışmadığını düşündüğümüzde bir acaba dedirtiyor bana.

Ayrıca şuradaki dışarıdaki ben ile karşılaşmak zorundasın sözünü düello anlamında söylediğini düşünmüyorum nedense.

Ayrıca bir sürü Wangnan spoilerı da var gibi gözüküyor. Zaten tip olarak da benzediklerini düşününce kaderden kaçabilmesinin yolu Baam (Tekrar bahsettiği maceraya atılması için) Wangnan (Kaderinden kaçması için)

Son olarak dikenin boyut değiştirme gücünü görünce verdiği tepki de oldukça ilginçti benim için...

Az karışık oldu artık idare ediver :( Resimlere göre hikayeyi ayarlaması zordu...
Bu Zahard kaderi değiştirmenin yolunu arıyorum derken acaba Phantayı gördüğünde axis olmaya mı karar verdi :D

Asıl soru bir insanın gücü gardiyanı öldürmeye yeter mi la, kaçıncı bölümdesin?

1-Baek ryun kimdir, gücü pozisyonu nedir kısaca açıklayınız.
2-Mazino kuleyi kaç yılda tırmandı?
3-Fug'un kaç avcısı var, kaçı aktif?
4-Yeşil Nisan hangi tür bir silah özellikleri neler, derecesi nedir, ateşlendiğinden dereci artıyor mu artıyorsa ne oluyor?

Başarılar.

Bu Zahard kaderi değiştirmenin yolunu arıyorum derken acaba Phantayı gördüğünde axis olmaya mı karar verdi :D
Zahard axis diye bir şeyin ne olduğunu biliyor mu? Mazino'nun bile bildiğini sanmıyorum. Kader olayını daha çok gardiyanların veya o yaratıkların üstünde kim varsa onun Zahard'a gösterdiğini düşünüyorum. Onlar Zahard'a bir rol biçti ve Zahard bile o sistemin kölesi oldu gibi, çıkış yolunu kendi arıyor gibi, kral gibi bile davranmıyor kuleyi lordlar yönetiyor.

Asıl soru bir insanın gücü gardiyanı öldürmeye yeter mi la, kaçıncı bölümdesin?

1-Baek ryun kimdir, gücü pozisyonu nedir kısaca açıklayınız.
2-Mazino kuleyi kaç yılda tırmandı?
3-Fug'un kaç avcısı var, kaçı aktif?
4-Yeşil Nisan hangi tür bir silah özellikleri neler, derecesi nedir, ateşlendiğinden dereci artıyor mu artıyorsa ne oluyor?

Başarılar.

Zahard axis diye bir şeyin ne olduğunu biliyor mu? Mazino'nun bile bildiğini sanmıyorum. Kader olayını daha çok gardiyanların veya o yaratıkların üstünde kim varsa onun Zahard'a gösterdiğini düşünüyorum. Onlar Zahard'a bir rol biçti ve Zahard bile o sistemin kölesi oldu gibi, çıkış yolunu kendi arıyor gibi, kral gibi bile davranmıyor kuleyi lordlar yönetiyor.
Orasını bilmiyoruz tabi ama Phanta bahsetmiş olabilir sarayı basıp Zahard ile karşılaştıktan sonra konuştular mı konuştuysalar ne konuştular hiç bilmiyoruz haberi olmasa bile koyduğu hedef o gibi bilmeden axisliğe yürüyor da olabilir :confused: hatta bunu kandırıp kulenin kralı yaptılarsa sırf bu yaşamaya zorlandığı kaderden kurtulmak için bile bunu istiyor olabilir tabi bunlara cevap bulabilmemiz için serinin baya ilerlemesi lazım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık