Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
rachel wangnanla konuşurken arlenin hayatı boyunca gökyüzünün yıldızların manzarasına hasret duyduğunu söyledi. urek baamla ilk tanışdığında kulenin dışında uçsuz bucaksıf bi gökyüzü ve yıldızların oludğundan bahsetmişti. arlenenin baamı tekrar hayata döndürmek için kuleden çıktığında gökyüzünü ve yıldızları görmesi gerekmezmiydi
hapis olma gibi bi durum olabilirmi acaba

2. Sezon 294. bölüme geldim. İngilizcesini nereden okuyabilirim?

Bu seri, şu ana kadar okuduğum en iyi çizgi roman serisidir(Naruto + OP < ToG) Daha popüler olmasını beklerdim. Karakterlerin kişiliği, güçlü kadın karakterlerin olması, ana karaktere yardım etmesi için yalvaran gözlerle bakmayan insanlar, gizemler, kurgu, hikaye, evren ve UREK MAZINO.

Kafamdaki bazı sorular,
  1. Enryu, kendisini o amaca hizmet etmek için mi adamıştı? Kızıl Shinsoo yoğunlukla mı alakalı? Neden artık yok?
  2. Phantaminum'un seri içindeki rolü ne olacak ve şimdi nerede? Zahard ile neden savaşmadı?
  3. Gustang'ın planı ne? V. ye neden kötü dedi?
  4. Rachael kim? Hikayeyi nereden biliyor?
....

2. Sezon 294. bölüme geldim. İngilizcesini nereden okuyabilirim?

Bu seri, şu ana kadar okuduğum en iyi çizgi roman serisidir(Naruto + OP < ToG) Daha popüler olmasını beklerdim. Karakterlerin kişiliği, güçlü kadın karakterlerin olması, ana karaktere yardım etmesi için yalvaran gözlerle bakmayan insanlar, gizemler, kurgu, hikaye, evren ve UREK MAZINO.

Kafamdaki bazı sorular,
  1. Enryu, kendisini o amaca hizmet etmek için mi adamıştı? Kızıl Shinsoo yoğunlukla mı alakalı? Neden artık yok?
  2. Phantaminum'un seri içindeki rolü ne olacak ve şimdi nerede? Zahard ile neden savaşmadı?
  3. Gustang'ın planı ne? V. ye neden kötü dedi?
  4. Rachael kim? Hikayeyi nereden biliyor?
....
https://m.webtoons.com/en/fantasy/tower-of-god/list?title_no=95&page=1
Buradan her pazartesi yeni bölüm yayınlanıyor. Mobil uygulaması da var tavsiye ederim. İndirip çevrimdışı okuyabilirsin.

Webtoons’tan okuyabilirsin.
Ptes günleri güncel çıkıyor.

Enryu bir tür haberci. Amacı bir mesaj iletmekti ve iletti. Birde diken mevzusu var, Bam için bir yol açmış gibi.
Kızıl rengin yoğunlukla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen kişinin kontrolüne, yatkınlığına vs bağlı bir durum.

Pant bi axis, tus evreninde Tanrı diyebiliriz. İsterse bütün kuleyi silebilir)) kule kendi içinde muazzam bir büyüklükte ama tus evreninde küçük bir nokta))

Gustang’ın Planını bizde merak ediyoruz :d
Bakalım iyi polis mi çıkacak yoksa kötü polis mi))

Rachel ırıspı. Daha neleri bildiği ne kadar şey bildiği bile muallak. Arlen ile bir ilişkisi var ama ne olduğu belli değil)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık