Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Urek'in shinsoo kullanamaması çok şaşırttı beni. Kuralsızlar için bu tarz sınırlamalar yok diye biliyordum. Bu olaydan bir çıkarım yapılabilir. O da Enryu'nun ne kadar hayvan olduğudur. O nasıl kullanabilmiş acaba? Thorn sayesinde mi? Kafamda deli sorular. :/ Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

@Blackraven
Webtoons'ta diğer bölümleri göremedim. Sen nerede gördün 3 bölümü?
http://www.mangatail.com/ 1 bölüm ingilizce 2 bölüm raw gelmiş dostum...

9-10 Bölüm birikmiş birden okuyunca çok gaza geldim. Siu vermiş gazı. Urek kiminle kapışacak diyorduk karaka falan yalan oldu resmen. Joe aşırı hayvan çıktı Urek gelmese bizimkiler yalan olacaktı galiba.
Red Tyressa'yı da FMA daki Envy'e benzettim :D
Neyse 15 bölüm falan daha birikir herhalde. Bu arada ön gösterim belasından da kurtuldum :D

9-10 Bölüm birikmiş birden okuyunca çok gaza geldim. Siu vermiş gazı. Urek kiminle kapışacak diyorduk karaka falan yalan oldu resmen. Joe aşırı hayvan çıktı Urek gelmese bizimkiler yalan olacaktı galiba.
Red Tyressa'yı da FMA daki Envy'e benzettim :D
Neyse 15 bölüm falan daha birikir herhalde. Bu arada ön gösterim belasından da kurtuldum :D
Eylül-Ekim'e kadar okumayı düşünmüyorum :a:
Belki Ocak ayını bile bulur ve 5.kez baştan okumaya başlarım.

Son düzenleme:
Urek in gösterisini izliyoruz.Kulenin tepesindeki kuralsızın ön gösterisi güzeldi umarım sonraki bölümde daha da fazlasını görürüz. Rachel son bölümlerde biraz sempati topluyor ama pek inandırıcı gelmiyor hareketleri, insan altında birşeyler arıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık