Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
tam olarak annesi değil gibi ya. anne gibi bişey diyor ama tam anne demiyor. seni dünyaya getiren demiş doğuran dememiş. bi gariplik var durumda

tam olarak annesi değil gibi ya. anne gibi bişey diyor ama tam anne demiyor. seni dünyaya getiren demiş doğuran dememiş. bi gariplik var durumda
Arlen olayından ben de bir twist bekliyorum. Ögrendiklerinin sorumluluğunu alabilecegin zaman ogreneceksin falan demesi garip geldi :)

Edit: SIU Rachelı çok sevdiğini tekrar söylemiş. Villain da degil demiş. Bu kattan Rachel ın cesedi çıkmaz : )

Son düzenleme:
arlene zahard in karisi degil, onu anladim en azindan, bolum epey karisikti su prinses olayini yine okumaliyim. tam olarak anlayamadim

mysenturk

Bizim Baam'ın gerçek adı-soyadı hakkında yeni bir bilgi öğrendik ki annesinin soyadı Grace imiş (sanırım). Bunu öğrenince isim avı istasyonunda Androssi'nin de gerçek isminin olmadığı ve Kaiser'e ismini kaptırınca başkası öğrenmeden geri almak için çabası aklıma geldi. Acaba Androssi'nin gerçek adı-soyadı nedir veya gerçek kan bağı hangi aile çıkacak ? Prensesi olduğu aileyle kan bağı olmadığını da biliyoruz. Bununla ilgili düşünceleriniz nelerdir acaba ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık