Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Seriyi detay isteyen kısımlarıyla birlikte çoğu konusunu unuttum valla. İyide oldu bitince tekrar yeni bir seri gibi okurum:cool: OP'de yaptığım hatayı bu seriyide haftalık takip ederek yapmayacağım. Uzak durun arkadaşlar şimdilik bu seriden :respect:

Yuri kuleye kuralsız girdiğini nasıl anlamıştı ya? Aklıma takıldı şimdi.
Baam headonun yanındayken yuri haberi almış aşağı iniyordu.Nerden haber aldığı açıklanmıyor.Headon kurallıları seçip 2. Kata direk yolluyor baam kapıyı kendi isteğiyle açtığından heaodun olduğu kata giriyor.Headon da bayadır kimse buraya gelmemişti filan diyor.

Baam headonun yanındayken yuri haberi almış aşağı iniyordu.Nerden haber aldığı açıklanmıyor.Headon kurallıları seçip 2. Kata direk yolluyor baam kapıyı kendi isteğiyle açtığından heaodun olduğu kata giriyor.Headon da bayadır kimse buraya gelmemişti filan diyor.
Bana göre repellista zahard söyledi, operanın sahibi olan prenses.

Do
Doğru bir noktaya değinmişsin. Ama Yuri nereden biliyordu Headon'ın birini direkt 2.kata yollamadığını? Biri haber verdiyse bu kişinin ileride önemli bir rolü olabilir.

Bana göre repellista zahard söyledi, operanın sahibi olan prenses.

Yüksek olasılıkla böyledir bencede. Çünkü Yuri kendisinden daha önce yardım(lar) istedi/aldı.
Yurinin kuralsız delisi olduğu mazinodan aşikar. Yanlışım yoksa Panth’ı görüp sağ çıkanda yine Yuriydi.

Ayrıca Repelista çok iyi bir villian olabilir ileride))

Yüksek olasılıkla böyledir bencede. Çünkü Yuri kendisinden daha önce yardım(lar) istedi/aldı.
Yurinin kuralsız delisi olduğu mazinodan aşikar. Yanlışım yoksa Panth’ı görüp sağ çıkanda yine Yuriydi.

Ayrıca Repelista çok iyi bir villian olabilir ileride))
Repelistanın arkasında da Tu perie tperie olabilir, Tanrının gözü belki kule dışından da bilgiler alabiliyordur. Villian olucağını sanmıyorum, oda kulenin değişmesini bekliyor sadace.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık