Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Silahı Zahard mı veriyordu? Orayı hatırlayamadım nedense. Wangnan mefta diyor muyuz o zaman?
Evet silah Zahard veri dünyasına girdiğinde ortaya çıkıyordu ve Siu da blog'unda Zahard ve Wangnan'ın yüzyüze karşılaşmasını planladığını ama bunu daha sonraya hikayenin Wangnan'a odaklandığı bir ana bırakmaya karar verdiğini söylüyordu. Mefta olur mu bilemem çok fazla şey belirsiz.

Evet , Savaş başladı. Buralar hareketlenir. Bu bölüm güzeldi , beğendim. Rehber’in kozu daha ortaya çıkmadı. Siu’nun ters köse yapacağını ve fug’un yenilgi alacağını düşünüyorum. Bekleyip göreceğiz.

Evet silah Zahard veri dünyasına girdiğinde ortaya çıkıyordu ve Siu da blog'unda Zahard ve Wangnan'ın yüzyüze karşılaşmasını planladığını ama bunu daha sonraya hikayenin Wangnan'a odaklandığı bir ana bırakmaya karar verdiğini söylüyordu. Mefta olur mu bilemem çok fazla şey belirsiz.
Bari silah kullanıldığı kişinin asıl arzusunu istiyor olsa. Yani wangnanın asıl arzusu zahardı öldürmek falan ama öyle olmaz :d tüh ya. Neyse Baam kurtarır onu da :d
Wangnan şu serideki en iyi karakter, inşallah ölmez. Togun en güzel sahnesi onun katili affetmesiydi.
Wangnan büyük adam. Üzülürüm reyize

Bari silah kullanıldığı kişinin asıl arzusunu istiyor olsa. Yani wangnanın asıl arzusu zahardı öldürmek falan ama öyle olmaz :d tüh ya. Neyse Baam kurtarır onu da :d

Wangnan büyük adam. Üzülürüm reyize
Beceremedikçe daha çok uğraşıyor, karakterinden ödün vermiyor. Kuleyi tırmandıkça kötü biri oluyorsun, wangnan ise bunla mücadele ediyor.

Bam muhtemelen savaşta çok göz önünde bulunacak malum seviyeliler kendisine kinlendi.
Bir şekilde gizlice hocasını kurtarırlarsa önemli bir güç kazanmış olurlar saflarına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık