Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bölüm linkini nereden buldun acaba? disscord , twitter ya da ulaşabileceğimiz bir yer var mı?
Evet discord'dan buldum. Düzenli devam eder mi emin değilim ve şu an henüz son rawın çevrilmiş hali yok. Önceki bölümlerin fast-pass versiyonlarını yayınlıyor şu site. Tabi yazara destek olmak istiyorsanız, Webtoons.com uygulamasını indirip bölümleri 50 cente alabilirsiniz https://zahard.win/serie/tower-of-god-fast-pass

Elçi'nin kaçması Karaka'nınkine benziyor. Enryu'nun harabeye çevirdiği kattaki arcta Karaka da öyle kaçmıştı Mazino'dan.

Bir bağ olabilir mi yoksa herkesin kullanabileceği bir yetenek mi?
Elci kemik zirhini Yasli'dan almis, Karaka da Celik Agacini Yaslilardan almis olabilir. Silahlarin arasinda ateslemeli olanlar oldugu gibi buyu kullanarak yapilmis ozel zirhlar olmasi cok da sasirtici olmaz.
Ayrica Karaka vucudunu tamamen yok edip orjinal vucuduna donebiliyorken Elcininki farkli gozukuyor.

Dahaneolabilir

Uzun bir yazı olucağından girişi kısa tutup kafama takılanları anlatmaya çalışıcam yardımcı olursanız çok sevinirim @Elodin.Baam’ın yaşı,rachel ve arlen 3 büyük gizem.Şimdi Baam derin ve büyük bir yerde kilitli zahard mührü var.Tek ışık kaynağı mevcut oraya ulaşıyor ama çıkamıyor sonra ne kadar zaman geçiyor muamma rachel ordan iple iniyor? Baam rachelle ordan geri çıkmak istiyor rachel izin vermiyor sana uygun değil diyor.Aynı zamanda rachel baam’a isim olarak 25.baam diyor(Toparlarken dahada karıştırmam inşallah).Benim aklıma takılan arlen baamı oraya korumak için mühürlemiş olma ihtimali var mı? İzin vermediği kimsenin giremeyeceği bir şekilde. Zahard mührünüde hedef olarak oraya bırakma ihtimali.Sonuçta arlen için bilmediğimiz büyü kullanıyor deniliyordu ve büyü ne kadar kulede işe yarar gözüksede tehlikeli nerdeyse yasaklı gözüyle bakılıyor.Ben baamın büyüden etkilenmemesini arlen soyundan olmasına bağlıyorum.Velhasıl Arlen ölümsüz kule dışına çıktı deniliyordu ama sonlarda öğrendikti orası kule dışı değil.Baamı diriltmeye çalışıyor başarılı oluyor ama baam annesini hatırlamıyor?Arlen o kadar uğraştıktan sonra niye oğlunu hiç görmüyor ki anladığım kadarıyla baam orda uzun süre geçiriyor yalnızlıktan ölümden daha çok korkucak kadar.Benim aklıma iki ihtimal geliyor ya rachelin dediği gibi baam dirildikten sonra annesi canavar deyip baamı kabullenmiyor yada zahard’an oğlunu korumak için güvenli bir yere mühürleyip tehlikeli olur diye hiç temas kurmuyor ve oğlunun kuleyi değiştiriceğine inanıyor.Ama baam bir türlü kapıyı açmıyor.Sonra ne hikmetse rachel geliyor ve onu takip etmek için kapıyı açıyor.Baam rachel’a seni hep takip edicem derkenki rachel’in yüzüne bakın başı önde eğik ve gülümsüyor.Bu hep bu şekilde resmediliyor en son baam rachel ile koon yüzünden bağları koparıcakken rachel yine bir sebep verdim beni takip etmen için diyor ve yine aynı şekilde gülümsüyor.Bence arlen racheli yolladı hatta oraya tek girebilen racheldı.Amaç baamın kuleyi değiştirebilmesini sağlamak.

Dahaneolabilir

@Elodin okunabilsin diye iki tane mesaj yazıyorum allasen bu konuda fikir verin tog çukuruna düştüm çıkamıyorum.Devam edicek olursam Baam tarafından bakınca rachel tam anlamıyla yardımcı oluyor,ilk baştaki grup racheli tırmandırmak için dağılmıyor seviye atlamaya ve ilermeye devam ediyor sonunda baam’ı fugtan kurtarıyorlar.Baam ilk dikeni alıyor, Rachella hesaplaşmak isterken ikinci dikeni elde ediyor hatta beyazla karşılaşıyor.Zaten baamın kuleyi tırmanışı tam anlamıyla zahard ve 12 aile gibi ve baam 10 ailenin varisleri ve çoçuklarıyla aynı zamanda yerlilerden olan rak ile tırmanıcak ki yerliler zamanında zahardla tırmanmış.koon,rak,kaiser beyaz,yeon,yuri,bloossomlardan uykucular bana sorarsanız zahardla karşılaşmada bütün yeni nesil baamın etrafında toplanmış olucak.En sonunda V nin amacını gerçekleştirip zahardla hesaplaşıp kuleyi değiştiricek.V nin ölümsüzlüğü istememesinin sebebide zahardla karşılaşmak zorunda kalıcağından,kuralsız olarak kalmaya devam etmek istemesi olarak görüyorum. Sonuçta bu 13 kişi kuralsız statüsünde.Eskilerden yazılmış 13 ay serisi hakkında bunun baamın kullanacağı silah olduğunu düşünüyorum çünkü birleşiceğimiz zaman geldimi denmişti ve 13 ay serisi ve yüzükler son katın anahtarları.Karaka ve prenste bir nevi baamın tarafında sadece merak ettiğim zahard prense o silahı vererek ne amaçladı.Öldürmek istediği kim?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık